پرسش‌های متداول

«ابزارسازی پیشرو» از قدیمی ترین مارکها و برندهای صنعتی ایران میباشد که طی قریب به سه دهه فعالیت و کسب تجربه موفق کسب بیشترین امتیاز در زمینه کیفیت در میان سایر دریل سازان شده است، همچنین این واحد صنعتی ، تمامی استانداردها را در تولید و مونتاژ رعایت مینماید.
بله ، تمامی سایزهای دریل ستونی تولید شده «ابزارسازی پیشرو» دارای ۱۸ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
شما میتوانید با مراجعه به بخش « تماس با ما » دریل اصلی «ابزارسازی پیشرو» را از نمایندگی های مجاز تهیه نماید.
شما می توانید جهت تعمیر ، بازسازی و تامین قطعات دریلهای کارکرده و فرسوده با شماره تلفنهای کارخانه تماس گرفته و با هماهنگی انجام شده با کارکنان ، دریلهای مورد نظر را به منظور تعمیرات به آدرس کارخانه تحویل دهید.
قطعات فاقد گارانتی شامل کلیه قطعات برقی و بلبرینگها میباشد که البته«ابزارسازی پیشرو» بدین جهت از بلبرینگهای شرکتی و قطعات برقی با کیفیت و عمر بالا استفاده می نماید.
شما میتوانید پلاک نصب شده جلوی بدنه دریل را بخوانید که روی آن برند «ابزارسازی پیشرو» نوشته شده است، همچنین در راستای متمایز کردن دریل ابزارسازی پیشرو فعلا بر روی دریلهای M16 علاوه بر مارک «ابزارسازی پیشرو» ، در قسمت پایین مارک «بامدبریت دهقانی» نیز اضافه شده است.
«ابزارسازی پیشرو» هیچگونه مسئولیتی در قبال گارانتی و خدمات مارک های متفرقه نداشته و این دریلها نزد این شرکت فاقد گارانتی و ارائه خدمات میباشد.
بله ، تمامی نقشه ها و جداول استانداردهای جهانی در تولید دریلهای ستونی ، کاملا رعایت شده و همچنین اکثر قطعات اساسی و مهم دریل های «ابزارسازی پیشرو» نشکن و یا فولادی بوده ، لذا دارای عمر بسیار بالایی میباشد.
«ابزارسازی پیشرو» همواره بر نوآوری و خلاقیت به عنوان یک اصل مهم در صنعت توجه داشته و بزودی این نوآوری و خلاقیت را با تولید دریلهای جدید و مدرن نشان خواهد داد.