پرسش‌های متداول

«ابزارسازی پیشرو» از قدیمی ترین و با کیفیت ترین برندهای صنعتی ایران میباشد که طی قریب به چهل سال فعالیت موفق به کسب استانداردهای ملی ایران و IMQ ایتالیا در زمینه کیفیت شده است . خدمات پس از فروش و قیمت مناسب از عوامل دیگر موفقیت برند ابزارسازی پیشرو با مدیریت دهقانی میباشد.
بله ، تمامی انواع دریل ستونی تولیدی «ابزارسازی پیشرو» دارای ۱۸ ماه گارانتی و 180 ماه خدمات پس از فروش میباشد.
شما میتوانید با مراجعه به بخش « تماس با ما » دریل اصلی «ابزارسازی پیشرو» را از نمایندگی های مجاز تهیه نمایید.
شما می توانید جهت تعمیر ، بازسازی و تامین قطعات دریلهای کارکرده و فرسوده پیشرو با شماره تلفنهای کارخانه تماس گرفته و با هماهنگی قبلی ، دریلهای پیشرو مورد نظر را به منظور تعمیرات به آدرس کارخانه تحویل دهید.
قطعات فاقد گارانتی شامل کلیه قطعات برقی و قطعات مصرفی مانند تسمه - فنر و بلبرینگها میباشد که «ابزارسازی پیشرو» بدین جهت از بلبرینگهای شرکتی و قطعات برقی و مصرفی با کیفیت و عمر بالا استفاده می نماید.
جهت خرید دریل اصلی ابزارسازی پیشرو با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکتی تنها از نمایندگیهای مجاز اعلام شده برروی وبسایت خرید نمایید.جهت اطمینان از اصلی بودن دریل به پلاک جلوی دریل و نوشته "ابزارسازی پیشرو" توجه و دقت نمایید.
«ابزارسازی پیشرو» هیچگونه مسئولیتی در قبال گارانتی و خدمات برندهای متفرقه نداشته و برندهای متفرقه فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش شرکتی ابزارسازی پیشرو میباشد.
بله ، تمامی نقشه ها و جداول مطابق استانداردهای ملی ایران و کنترل کیفیت IMQ ایتالیا در تولید و عرضه دریل های ستونی "ابزارسازی پیشرو"می باشد و بدین جهت از قطعات ضدسایش و با کیفیت و عمر بالا استفاده مینماید.
«ابزارسازی پیشرو» همواره بر نوآوری و خلاقیت به عنوان یک اصل مهم در صنعت توجه داشته و بزودی این نوآوری و خلاقیت را با تولید دریلهای جدید و مدرن نشان خواهد داد.