میز صلیبی محور یک جهته چیست؟

31 اسفند 1400

میز صلیبی محور یک جهته چیست؟ میز صلیبی یکی از تجهیزات کاربردی در صنایع مختلف بوده که به صورت تک جهته و دو جهته ساخته می شود. اگر قصد اطلاع و خرید میز صلیبی محور یک جهته را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از ابزار آلات صنعتی میز های صلیبی بوده که در انواع مختلفی در کشور تولید شده است. میز صلیبی برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و در جهت طول و عرض می توانید قطعه مورد نظر را جا به جا کرده و با دقت بیشتری فعالیت خود را انجام دهید.

 

مزیت میز صلیبی

یکی از مزایای مهم میز صلیبی ، استحکام میز در برابر ارتعاشات حاصل از برش کاری بوده و خطای برش را به حداقل می رساند. شما می توانید با استفاده از شیار های ایجاد شده بر روی میز صلیبی محور یک جهته، قطعه مورد نظر را کاملاً سفت و محکم کرده و برای استفاده آسان می توانید از گیره استفاده نمایید.

همچنین میز صلیبی محور یک جهته قابلیت حرکت را داشته و می توانید بر حسب نوع قطعه و راحتی کار، جا به جا نمایید.

کاربرد اصلی میز صلیبی

میز صلیبی یکی از تجهیزات پرکاربرد در صنایع بوده و برای انواع فرزکاری می‌توانید از این دستگاه استفاده نمایید. همچنین اگر قصد فعالیت با دریل های ستونی را دارید، یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دقت سوراخکاری یا فرز کاری استفاده از میز صلیبی محسوب می شود. برای خرید میز صلیبی محور یک جهته و سایر محصولات مرتبط می توانید با سایت پیشرو دریل در ارتباط باشید.

مشخصات فنی میز صلیبی محور یک جهته

 میز صلیبی محور یک جهته  دارای کورس حرکتی بیش از ۱۵۰ میلیمتر بوده که می ‌توان تا کورس ۷۰۰ میلی متر افزایش داد. ابعاد صفحه روی ۱۵۵ میلیمتر در ۲۰۰ میلیمتر بوده و با صفحه شاسی میز هم اندازه است. جا به جایی میز صلیبی بسیار آسان بوده و کمتر از ۱۳ کیلوگرم وزن دارد. با توجه به نوع جک پنوماتیک خود دارای فرم ۵۰ میلیمتری است.

 ارتفاع کل میز صلیبی ۷۰ میلیمتر بوده و دقت حرکتی میز ۲۰ میکرون دارد. برای اطلاعات بیشتر این میز می توانید با کارشناسان فروش پیشرو دریل در سایت و یا نمایندگی های مجاز شرکت در سراسر ایران در ارتباط باشید.

 

افزایش کیفیت برش یا سوراخکاری

افزایش کیفیت سوراخ کاری و یا برشکاری اهمیت بسیاری داشته و نشان دهنده مهارت تکنسین کار است. با استفاده از میز های صلیبی می توان تا حد قابل ملاحظه‌ای از ارتعاشات محصول در هنگام فشار زیاد جلوگیری نموده و از ورود فشار بیش از حد یا سرخوردگی محصول هنگام عملیات جلوگیری کند.

 

خرید میز صلیبی محور یک جهته

اگر قصد خرید محصولات صنعتی نظیر دریل ستونی، میز صلیبی، گیره ریلی و سایر محصولات را دارید، می توانید به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و پس از مشاهده محصولات ابزار مورد نظر خود را ثبت سفارش نمایید. برای خرید حضوری می توانید به فروشگاه های مجاز این شرکت در سراسر ایران و شهر تهران مراجعه کرده و محصول خود را ثبت سفارش نمایید.

در نظر داشته باشید که برای مشاهده نمایندگی های فروش رسمی محصولات ابزار سازی پیشرو به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و پس از مشاهده نمایندگی مورد نظر سطح شهر خود می توانید مراجعه نمایید.

 

چرا پیشرو دریل

شرکت ابزار سازی پیشرو برای اولین بار در سال ۱۳۶۳ تاسیس شده و همواره در پی افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان خود است. تمام محصولات این شرکت با گارانتی معتبر شرکت ارائه شده و با توجه به این که محصولات تماماً ایرانی بوده از مهندسین ماهر برای تولید و طراحی محصولات و قطعات صنعتی استفاده شده است.

 

سخن پایانی

رعایت کیفیت اصلی ترین عامل در تولید محصولات شرکت پیشرو دریل بوده و این شرکت در تلاش است که محصولات خود را با حداقل قیمت و با کیفیت برتر به دست فروشنده برساند. در ضمن برای مشاهده مشخصات محصول مورد نظر می توانید به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و ویژگی ها و مشخصات محصول مورد نظر را مشاهده نمایید.

در نظر داشته باشید که برخی از محصولات دارای گارانتی مادام العمر بوده که نشانه کیفیت محصول است. امروز با بررسی میز صلیبی محور یک جهته در خدمت شما بودیم. امیدواریم مقاله ای که مطالعه نمودید، مورد رضایت شما واقع شده باشد.