دریل گیربکسی پیشرو چیست

31 اسفند 1400

دریل گیربکسی پیشرو چیست؟ یکی از محصولات صنعتی و خانگی که برای مصارف مختلفی مانند باز و بسته کردن پیچ و مهره ها و سوراخکاری  دیوار استفاده می شود، دریل گیربکسی بوده و در کنار این موارد کاربرد های خاص دیگری نیز دارد. دریل گیربکس پیشرو با آخرین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده که بدون خستگی دست بتوانید ساعت ‌ها با به فعالیت بپردازد.

دریل پیشرو دارای انواع مختلفی مانند دریل پیشرو چکشی، گیربکس بتن کن و غیره بوده که به صورت شارژی و یا برقی بفروش می رسد. دریل گیربکسی به همراه نیرو ضربات چکش برای ورود ضربه بیشتر استفاده می شود. در ادامه به ویژگی های منحصر به فرد دریل گیربکسی پیشرو اشاره می کنیم.

امکان کاهش یا افزایش سرعت دریل

این دریل دارای گیربکس دو حالت بوده و به طور معمول در قسمت مقابل موتور دستگاه قرار داده می شود که می توانید با آن سرعت دریل را افزایش یا کاهش دهید. لازم به ذکر است که در این گیربکس این برای کاربرد های خاصی طراحی شده اما می‌توانید برای سوراخکاری با سرعت کم مورد استفاده قرار دهید. اصلی ترین ویژگی دریل گیربکسی پیشرو تمرکز بالا برای باز و بسته کردن پیچ و فعالیت‌های مشابه است.

قدرت و سرعت دریل گیربکسی پیشرو

برای انواع اشیا می توانید از دریل گیربکسی استفاده نمایید. به گونه ‌ای که برای سوراخ کردن فلز باید از مته های ۱۳ میلیمتری و برای بتن از مته های ۱۶ میلیمتری استفاده نمایید. همچنین امکان استفاده از این دریل برای سوراخ کاری چوب با ضخامت بالا امکان پذیر است. برای مشاهده انواع دریل ها از جمله دریل گیربکسی می توانید به سایت پیشرو دریل مراجعه نمایید.

عدم خستگی دست کاربر

دریل گیربکسی با توجه به ارگانومی دست کاربرد ساخته شده و جنس دریل به نوعی است که بدون خستگی و وارد شدن فشار می توانید فعالیت مورد نظر را انجام دهید. همچنین گشتاور بیشتر دریل به صورت چرخشی بوده و نیرو به دست کاربر منتقل نمی شود. برای باز و بسته کردن پیچ های زنگ زده و سفت که امکان باز کردن آن با به صورت مکانیکی و با پیچ گوشتی وجود ندارد، می توانید به آسانی با تنظیم سرعت دریل اقدام به باز کردن پیچ مورد نظر نمایید.

دسترسی آسان به اماکن غیر قابل دسترس

شکل دریل و مته های دستگاه به شکلی طراحی شده که می توانید در اماکن سخت و دشوار که امکان دسترسی به سختی امکان پذیر است نیز به آسانی با این دریل فعالیت مورد نظر را انجام دهید. امکان باز کردن انواع پیچ های بزرگ و بلند وجود دارد. سعی کنید دریل به صورت عمود نگه داشته تا بتوان حداکثر نیرویی را به اشیاء مورد نظر وارد نمایید.

وزن دستگاه

وزن دریل های گیربکسی باتوجه به وجود گیربکس و سایر تجهیزات امروزی نسبتاً سنگین تر از سایر دریل ها است. اگر کاربر انواع دریل باشید و تا به حال با دیگر نوع دریل ها فعالیت کرده باشید، قطعاً این سنگینی برای شما اذیت کننده نخواهد بود. وزن سنگین دریل باعث تمرکز بیشتر شما بر روی اشیاء مورد نظر شده و از استهلاک آن به صورت قابل توجهی جلوگیری می شود. در نظر داشته باشید که دریل گیربکسی پیشرو وزن کمتری نسبت به سایر برند ها داشته و از عمر بیشتری برخوردار است.

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه

قبل از استفاده از دریل گیربکسی پیشرو حتماً از سالم بودن دوشاخه و کابل رابط دستگاه اطمینان حاصل نمایید. برای امنیت بیشتر قبل از انجام دریل را به صورت چند ثانیه روشن کرده و از سلامت دستگاه مطمئن شوید. مته دریل را بررسی کرده و مته شل یا شکسته به هیچ عنوان استفاده نفرمایید. ممکن است در زمان استفاده طولانی داغ شود و داغ شدن مته و دریل طبیعی بوده و می توانید برای افزایش عمر دستگاه چندین دقیقه در پس از از مدتی فعالیت استراحت دهید.

سخن پایانی

برای مشاهده انواع محصولات صنعتی و انواع دریل های تخصصی مانند دریل های ایستاده پیشرو، می توانید وب سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و انواع دریل مانند دریل ستونی، ایستاده، قلاویز زن پیشرو، میز صلیبی و دریل گریبکسی پیشرو را خریداری نمایید. برای اطلاع از محصولات جدید سایت می توانید با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید. امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.