ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل

31 اسفند 1400

ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل

پیشرو دریل یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه تولید ابزار آلات صنعتی و دریل سازی بوده که از سال ۱۳۶۳ تاسیس شده است. شرکت پیشرو ویژگی های بسیاری داشته که توانسته از بدو تاسیس تا حال رضایت مشتریان را جلب نماید. در ادامه بیشتر در مورد ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل صحبت می کنیم.

ضمانت نامه و گارانتی معتبر پیشرو

شرکت پیشرو برند خود را با نام تجاری ابزارسازی پیشرو ثبت کرده و تمامی محصولات را با گارانتی و ضمانت نامه اصلی و معتبر خود به مشتریان ارائه می ‌کند. پیشرو دارای دریل های مختلفی بود که داخل کشور تولید می‌شود و چرخه اقتصاد کشور را روزبه‌روز پویا تر می کند. پس از خرید محصول مورد نظر ضمانت نامه و گارانتی محصول برای شما فعال شده و می توانید از خدمات رایگان ابزار سازی پیشرو برای محصول مورد نظر استفاده نمایید.

استفاده از ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل

پس از سفارش و خرید محصول مورد نظر می توانید از خدمات پس از فروش محصولات به صورت گسترده و کامل برخوردار شوید. در صورت خرابی تجهیزات و ابزارآلات مورد نظر تعویض یا تعمیر شده و به شما بازگردانده می شود. پیشرو صنعت از اولین شرکت های فعال ایرانی در زمینه تولیدات ابزارآلات صنعتی بوده که خدمات پس از فروش فوق العاده ای برای کاربران و مشتریان خود دارد. بدون محدودیت می توانید طبق چارچوب های شرکت از خدمات ابزارسازی پیشرو استفاده نمایید.

محصولات ابزار سازی پیشرو

تمام محصولات ابزار سازی پیشرو زیر نظر مهندسین مربوطه ساخته و پس از تست و بررسی های مختلف به شما ارائه می شود. به عنوان مثال می توانید برای خرید انواع دریل ستونی، دریل ایستاده پیشرو، قلاویز زن پیشرو، دریل های ۱۶ پیشرو، میز و اطلاع از قیمت محصولات به سایت شرکت مراجعه نمایید. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد محصول مورد نظر داشته باشید، با کارشناسان شرکت برای خرید یا سفارش محصول تماس حاصل نمایید.

خرید محصول مورد نظر

برای خرید محصول مورد نظر  و استفاده از خدمات پس از فروش می توانید به نمایندگی های مجاز شرکت در سراسر ایران و شهر تهران مراجعه نمایید. برای مشاهده و نمایندگی های شرکت به قسمت تماس با ما سایت پیشرو دریل مراجعه نمایید. می‌توانید قبل از خرید برای مشاهده محصول مورد نظر و اطلاع از ویژگی های دستگاه به سایت ابزار سازی پیشرو و صفحه محصول مورد نظر مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی را میتوانید به دست آورید.

 تمام محصولات شامل گارانتی بوده اما قطعات مصرفی مانند تسمه، فنر، بلبرینگ ها و کلیه قطعات برقی فاقد گارانتی است. با توجه به این که ابزار سازی پیشرو از قطعات مصرفی با کیفیتی استفاده کرده، عمر بیشتری نسبت به سایر محصولات بازار دارد.

مزیت ابزار سازی پیشرو در مقابل سایر برند های ایرانی و جهانی

شرکت ابزار سازی پیشرو یکی از باکیفیت ترین و قدیمی ترین شرکت ها و برند های صنعتی ایرانی بوده که نزدیک به چهل سال است که توانسته تمام استاندارد های جهانی و ملی ایران در زمینه کیفیت کالا را کسب نماید. به دلیل ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل، مورد توجه تمام فعالان بازار در زمینه های ابزار آلات صنعتی قرار گرفته است. اگر قصد خرید محصولات صنعتی و دریل پیشرو را دارید، حتما از محصولات شرکت بازدید نمایید. برای مشاهده تصاویر و ویژگی های محصول می توانید به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و همچنین امکان خرید حضوری وجود دارد. برای این کار می توانید به نمایندگی های فعال سطح شهر خود مراجعه کنید

برای خرید ابزار آلات جانبی یا قطعات دریل های کارکرده و فرسوده خود می توانید با شماره تلفن های کارخانه پیشرو دریل تماس گرفته و برای تعمیر یا تعویض قطعات دریل می توانید محصول مورد نظر را به کارخانه این برند تحویل دهید. امکان مشاهده آدرس دقیق شرکت و کارخانه در صفحه تماس با ما ابزار سازی پیشرو وجود دارد. نمایندگی اصلی ابزار سازی پیشرو در خیابان ۱۷شهریور مرکز شهر تهران است.

اگر قصد خرید محصولات مورد نظر ابزار سازی پیشرو را دارید، می توانید به نزدیکترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات مراجعه نمایید. بحث امروز ما در مورد ارائه خدمات پس از فروش محصولات پیشرو دریل بود. امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.