قیمت دلر پیشرو به چه عواملی بستگی دارد؟

16 فروردین 1400

همانطور که میدانید در صنایع مختلف برای سوراخ کردن و یا قلاویز کاری از دستگاهی به نام دریل استفاده میشود. دریل دارای انواع مختلفی است. که می توان از هر یک از مدل های آن برای کارهای کوچک و بزرگ استفاده کرد. یکی از نمونه های دستگاه دریل دلر پیشرو بوده که با آن دلر ستونی نیز گفته می شود. این دستگاه به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند محسوب شده که از آن به منظور قلاویز کاری و سوراخکاری متریال های گوناگون در اندازه های مختلف استفاده می گردد. با استفاده از دلر پیشرو می‌توان کار را با دقت و حساسیت بالایی انجام . بدون شک زمانی که شما قصد خرید دلر پیشرو را دارید قیمت دلر پیشرو از جمله فاکتورهایی است که برای شما از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

 ما در این مقاله قصد داریم با ارائه راهنمایی هایی در این مورد به شما کمک کنیم که در هنگام خرید دریل پیشرو با آگاهی بیشتری اقدام کنید بنابراین در ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای خرید دریل گیربکسی پیشرو میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

عوامل تاثیرگذار برقیمت دلر پیشرو

دریل ستونی پیشرو در انواع گوناگونی طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می شود. هر یک از انواع این دریل ها دارای کیفیت و قابلیت های منحصر به فرد خود هستند. نکته ای که وجود دارد این است که قیمت دلر پیشرو با انواع آن ارتباط مستقیمی دارد.

 به بیان دیگر می توان گفت اصلی ترین فاکتور برای قیمت دریل پیشرو میزان قابلیت ها و کیفیت های دستگاه می باشد. ما در ادامه برخی از قابلیت هایی که می تواند موجب افزایش قیمت و کاهش قیمت دریل ستونی شود مواردی را شرح داده و در خصوص هر یک توضیحاتی را را بیان می کنیم.

سرعت دریل پیشرو

یکی از فاکتورهای مهمی که بایستی در زمان خرید دریل پیشرو در نظر داشت سرعت آن است.همانطور که می دانید بیشتر دستگاه‌های برقی دارای دیمر هایی برای تنظیم سرعت های گوناگون هستند. یک دلر پیشرو دارای قابلیت تنظیم سرعت در اندازه های مختلف باشد، یعنی می‌تواند قلاویز کاری و سوراخ کاری را در قطر های متفاوتی انجام دهد.

اما اما برخی از مدل های این دستگاه نیز فقط در یک حالت یا دو حالت تنظیم سرعت می شوند در نتیجه می توان گفت میزان سرعت دلر پیشرو و همچنین قابلیت تنظیم سرعت آن از جمله عواملی است که می تواند روی قیمت دلر پیشرو تاثیر گذار باشد.

بیشتر بخوانید: تاثیر دریل ستونی بر کیفیت سوراخکاری چگونه است؟

اندازه و وزن دلر

دریل های ستونی در انواع وزن و سنگین تولید می شود،که شما باید بر اساس نیاز خود و فضایی که دارید وزن دستگاه مورد نظر و اندازه آن را انتخاب کنید. به طور معمول جهت خرید دریل پیشرو وزن و اندازه دستگاه اهمیت بسزایی دارد. این مورد نیز روی قیمت دلر پیشرو می‌تواند موثر بوده و شما باید بر اساس نیاز این دستگاه را خریداری کنید.

قدرت موتور دریل پیشرو

مهمترین موضوعی که می تواند تعیین کننده قیمت دریل پیشرو باشد، در واقع قدرت موتور آن است هرچه قدرت موتور بیشتر باشد طبیعتا این کار با کیفیت بهتری انجام می شود. بنابراین می توان گفت میزان قدرت موتور روی قیمت این دستگاه تاثیر کاملاً مستقیمی دارد و شما می توانید بر اساس نیاز خود به اینکه به دستگاهی با قدرت بالا نیاز دارید و یا دستگاهی با قدرت متوسط یا پایین دریل پیشرو مورد نظر خود را خریداری کنید.

داشتن چراغ LED

وجود چراغ ال ای دی در دریل ستونی می تواند موجب افزایش دقت کار می شود. در نتیجه دستگاه هایی که دارای چراغ ال ای دی هستند نسبت به سایر مدل های دریل پیشرو از قیمت بیشتری برخوردار هستند. داشتن چراغ ال ای دی در دریل ستونی می تواند کار را بسیار آسان تر کرده و امکان را برای کاربر فراهم کند، تا در مکان هایی که نور وجود ندارد قادر باشد کار خود را به آسانی انجام دهد.

لوازم جانبی

در برخی از مدل های دلر پیشرو، یک سری لوازم جانبی نیز وجود دارد که شما در صورت خرید این نوع دریل دیگر نیاز به پرداخت هزینه های اضافی را ندارید.طبیعتا قیمت دریل پیشرو که دارای لوازم جانبی است نسبت به قیمت دلر پیشرو که لوازم جانبی ندارد بیشتر خواهد بود. شما می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت دریل های پیشرو به سایت پیشرو مراجعه کنید قیمت مدل های مختلف این دستگاه مطلع شوید.