تبدیل دریل به دریل ستونی

20 بهمن 1400

بیشتر افرادی که به نحوی با ابزارهای صنعتی کار می کنند، ترجیح  می‌دهند که با پایین ترین هزینه، ابزار متناسب کار خود را پیدا کنند. در حقیقت هنگامی که افراد مختلف قرار است با چوب و فلز کار کنند دوست دارند که حداقل استفاده را از وقت و هزینه کرده و در عین حال کار خود را با بهترین کیفیت ممکن انجام بدهند. همانطور که بهتر می دانید یکی از پرکاربردترین وسیله هایی که برای کار با چوب و فلز مورد استفاده قرار می گیرد، دریل و دریل ستونی می باشد در واقع دریل ستونی پیشرو می تواند کارها را تا حد  بسیار زیادی آسانتر کرده و موجب افزایش کیفیت کار نیز شود.

همینطور میتوانید در مورد دریل قلاویززن پیشرو نیز بیشتر بدانید.

این دستگاه کاربردی به صورت طراحی شده است که می توان از آن برای قلاویز کاری و سوراخکاری متریال های متنوع استفاده نمود. ساختار ظاهری آن نیز تا حد زیادی شبیه به دلرهای معمولی بوده می‌توان با مته های مختلف در اندازه های گوناگون با آن کار کرد.

 از ویژگی‌های این دستگاه این است که می‌توان با استفاده از آن سوراخ هایی با عمق و قطر های متفاوت ایجاد نمود؛ تنها تفاوتی که این دریل با دریل های معمولی دارد این است که سوراخکاری و قلاویز کاری را با بالاترین دقت ممکن انجام می دهد.

 خرید دریل پیشرو برای کسانی که گاهاً به کار نجاری و یا فلز می پردازند، نمی‌تواند گزینه مناسبی به نظر برسد و از نظر اقتصادی نیز برای این افراد به صرفه نیست. همچنین ابعاد بسیار بزرگ و وزن سنگین آن نیز فضای زیادی  نیاز ؛ اما خرید دلر پیشرو  رو برای کسانی که به کار نجاری می پردازند، می‌تواند انتخاب کاملا هوشمندانه باشد. با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله  قصد داریم به شما ابزاری را معرفی کنیم که بتوانید دریل معمولی را به دریل ستونی تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید:نکات ایمنی برای خرید دریل پیشرو

 
   

پایه دریل چیست؟

همانطور که شما نیز بهتر می دانید دریل های معمولی که در حال حاضر در بازار موجود هستند دارای محدودیت های هستند. به عبارت دیگر کار کردن با این دستگاه ها دشواری هایی داردو نمی‌توان با استفاده از آنها بعضی از کارها را به راحتی انجام داد.

 از طرف دیگر نیز قیمت دریل ستونی پیشرو تا حدودی بالا بوده و هر کسی نمی تواند آن را خریداری کند؛ اما در این بخش به شما خواهیم گفت که دیگر جای نگرانی نیست چرا که در ادامه روشی را به شما توضیح می دهیم که می توانید با استفاده از آن دستگاه دریل معمولی خود را به دریل ستونی تبدیل نمایید و بهترین استفاده را از یک دستگاه معمولی داشته باشید. در واقع باید گفت که این کار به وسیله ابزاری به نام پایه دریل انجام می شود.

پایه  دریل از جمله ابزاری است که در شرکت دریل ساخت پیشرو با کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه ارائه می شود. می‌توان با استفاده از این ابزار کار با دریل های معمولی را آسانتر کرده و دیگر دچار محدودیت نشد؛ همانطور که بهتر می دانید دریل های معمولی جهت انجام فرآیند سوراخکاری و یا قلاویز کاری به قدرت دست بالایی نیاز دارند،در حقیقت اگر اپراتور از قدرت کافی برخوردار نباشد ممکن است در سوراخ کاری خطایی رخ بدهد به همین خاطر استفاده از یک پایه دریل می‌تواند برای مشاهده نتیجه کار مطلوب به شما کمک بسزایی کند.

 این ابزار می تواند به خوبی از لرزش در جلوگیری کند و در ایجاد یک سوراخ دقیق نقش مهمی را ایفا کند؛ همچنین با استفاده از این ابزار می توان به راحتی سطوح کوچک را نیز سوراخ کرد.

خرید دریل ستونی ارزان

شرکت دریل ساخت پیشرو سالیان زیادی است که در زمینه تولید و فروش ابزار آلات صنعتی سابقه دارد. در این مجموعه بهترین دریل های ستونی، دریل گیربکسی،میز صلیبی و...  به خریداران عزیز با مناسب ترین قیمت ممکن ارائه می شود.

در صورتی که شما شرایط تبدیل دریل به دریل ستونی پیشرو را ندارید، می‌توانید به این شرکت مراجعه کرده و با کارشناسان آن در این زمینه مشورت کنید تا آنان بر اساس بودجه و نیاز شما بهترین دلر ستونی را به شما ارائه بدهند.مزیت استفاده از این دستگاه ها بسیار زیاد بوده به همین خاطر توصیه می‌شود که اگر در زمینه نجاری و کار با فلز فعالیت دارید، حتماً جهت خرید دریل پیشرو از شرکت پیشرو ساخت دریل اقدام کنید.