مقایسه بهترین مدل های دریل پیشرو

14 شهریور 1402

 

با توجه به اهمیت دریل در کارهای صنعتی و همچنین استفاده‌ از این وسیله در منازل مسکونی بسیاری از شرکت‌ها اقدام به تولید دریل‌های مختلف و گوناگون می‌کنند. شما با توجه به نیاز خودتان و همچنین کیفیت و البته میزان مبلغی که برای خرید دریل در نظر گرفته‌اید می‌توانید یکی از انواع مختلف دریل را انتخاب کنید.

یکی از برندهای مطرح در تولید انواع دریل ها، برند صاحب نام و قابل اعتماد پیشرو می‌باشد. اما اینکه دریل‌های پیشرو چه ویژگی‌هایی دارند و بهترین مدل های دریل پیشرو کدامند و تفاوت آنها با هم چیست؟ و ویژگی های هر دریل چیست؟ موضوعی می باشد که ما در این مقاله تحت عنوان مقایسه بهترین مدل های دریل پیشرو به آن خواهیم پرداخت،پس اگر شما نیز مایل به کسب اطلاعات در این زمینه هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

بررسی دریل های پیشرو

 

پیشرو دارای سابقه چندین و چند ساله در ساخت و طراحی انواع دریل‌های ستونی و صنعتی می‌باشد. بدون شک این شرکت یکی از بی‌نظیر و معتبرترین برندهای تولید دریل در ایران است.

این شرکت سال های  متعددی در نمایشگاه‌های گوناگون خارجی و بین‌المللی به عنوان رقیبی بسیار سرسخت و قابل احترام انواع محصولات خارجی مخصوصاً دریل شناخته می‌شود.

شرکت پیشرو در سال‌های گذشته توانسته است که دریل های گوناگون و مختلفی را به کاربران و مصرف کنندگان خود ارائه دهد.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم که برخی از دریل‌های ستونی پیشرو را مورد بررسی قرار دهیم.

 

دریل ستونی M16

 

یکی از بهترین مدل‌های دریل پیشرو دریل ستونی M16 می‌باشد که توسط این شرکت تولید می‌شود. این دریل دارای ۸۰ کیلوگرم وزن و ارتفاع ۱ سانتی‌متری است. البته به شکل دقیق اندازه این دریل‌ها تقریباً ۱۰۵ سانت یا یک متر و ۵ سانت می‌باشد.از این دریل که دقت بسیار بالایی دارد برای انجام کارهای ظریف و بسیار حساس با قلاویز‌های کوچک و مته و البته کارهایی که تیراژ آنها بالا است استفاده می‌شود.

بهترین مدل های دریل پیشرو M16

نکته‌ای که در مورد دریل ام ۱۶ که یکی از بهترین مدل های دریل پیشرو است باید بدانید این است که بسیاری از افرادی که مایلند بر روی صندلی بنشینند و کار را انجام دهند این دریل یک انتخاب مناسب می باشد.

این دریل دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود می‌باشد. مهمترین ویژگی‌های این دریل عبارتند از:

 

  • حرکت بدون صدا و لرزش تسمه 
  • ستون ریخته‌گری آن خیلی خیلی ضخیم و در عین حال بدون انعطاف می‌باشد.
  • حرکت میز به همراه دسته قابل تنظیم است.
  • اسپیندل آن دقت بسیار بالایی دارد.

 

دریل ستونی M25S

 

از دریل ام ۲۵ اس به عنوان یکی از بهترین مدل های دریل پیشرو یاد میشود، که در شرکت پیشرو ساخته می شود.

نکته جالب در مورد این دریل این است که انواع سه نظام ۱۶ تا ۲۵ بر روی این دریل قابل نصب می‌باشند. این مدل از دریل دارای موتور 5/1 کیلو وات می باشد. موتور این دریل دارای ۶ دور متغیر می‌باشد و از نوع مورس ۳ است. نکته جالب دیگر در مورد این دریل این است که این مدل از دریل به علت  داشتن شفت اسپیندل دارای دقت بالایی است و به منظور انجام کارهای تیراژ بالا و ظریف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین مدل های دریل پیشرو m25s

این نوع از دریل ویژگی‌هایی دارد که مهمترین ویژگی های این دریل به عنوان بهترین مدل های دریل پیشرو عبارتند از:

  • قسمت جلویی این نوع از دریل تقریباً حدود پنجاه سانت می‌تواند به جلو و عقب برود و همچنین قسمت‌های بالای این دریل از هر دو طرف به میزان ۴۵ درجه می‌چرخد.
  • وزن کلی این دریل تقریبا معادل ۴۵۰ کیلوگرم است.
  • این دریل دارای ارتفاع یک مترو هشتاد سانت می باشد.

 

دریل M 32

 

دریل ام ۳۲ نیز یکی از بهترین مدل‌های دریل پیشرو می باشد که به راحتی می‌توان مته‌ها را تا ۵۰ بر روی آن نصب کرد این نوع از دریل از نوع مورس ۴ است.

نکته جالبی که در مورد این دریل باید بدانید این است که این دریل یکی از بهترین و البته بزرگترین نوع دریل است.

بهترین مدل های دریل پیشرو m32

یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع از ریل این است که این فرز قابلیت نصب هر سه نوع سه نظام و مته و کلت را دارا می باشد.

 

امیدواریم که با مطالعه این مقاله شما اطلاعات کافی در مورد بهترین مدل‌های دریل پیشرو به دست آورده باشید.