میز های صلیبی ازچه جنسی ساخته می شود؟

05 فروردین 1402

تولید میز صلیبی از جمله فعالیت های کارخانه پیشرو دریل می باشد که همانند سایر محصولات و ابزارها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. میز صلیبی پیشرو در صنایع نجاری و سایر صنایع بسیار کاربرد دارد و مورد استفاده بسیاری از صنعتگران و تولید کنندگان قرار می گیرد. گروه پیشرو دریل در قالب این مقاله توضیحات کاملی درباره این ابزار در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. 


میز صلیبی در توضیحاتی خلاصه و کامل


توصیه ما برای افرادی که در کار خود ب دنبال دقت هستند، استفاده از میز صلیبی می باشد. در برش کاری باید دقت زیادی به کار رود و این امر توسط این میزها محقق خواهد شد. این میزها برای دریل های ایستاده و همچنین به عنوان پایه برای دستگاه های فرز بسیار کاربرد دارد. کلامپ های نگهدارنده به شما کمک خواهد کرد که قطعات به خوبی روی میز نگه داشته شوند. به این صورت شما می توانید در کارهای خود با ظرافت و دقت بیشتری کار کنید. در سوراخ کاری و ظریف کاری می توانید حساب ویژه ای روی این میزها باز کنید. 


جنس میزهای صلیبی را بشناسیم. 


اصولا انواع میز صلیبی تولید شده دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از جنس بسیار مرغوب تولید می شوند. برای تولید این میزها از آلیاژ آلومینیوم استفاده خواهد شد. همچنین با تکنولوژی های بسیار جدید و به روز دنیا به روش آکسترود ساخته می شوند و برای دوام بالاتر آب کاری خواهند شد. توصیه ما این است که هنگام استفاده از این میزها موارد ایمنی را رعایت کنید و با این کار عمر میز را بسیار افزایش خواهید داد. 


با مزایای میز صلیبی بیشتر آشنا شویم.


در این قسمت از مقاله قصد داریم درباره مزایای استفاده از میز صلیبی صحبت کنیم. همه می دانید که هنگام استفاده از دریل ستونی و دستگاه فرز، سرعت زیادی در چرخش آن ها وجود دارد. این امر باعث می شود که در قطعه مورد نظر برای کار درجه و اندازه تغییر کند. در این صورت است که این میزها به کمک کاربران می آید و با استفاده از آن‌ ها کار با دقت بیشتری انجام خواهد شد. دقت و سرعت کار بسیار افزایش پیدا می کند و این امر سرعت تولید را بالا می برد. هنگام کار با این میزهای صلیبی می توانید قطعه کار را بچرخانید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید.  در واقع این امکان وجود دارد که قطعه را به صورت دورانی، طولی یا عرضی بچرخانید و دقت در کار را افزایش دهید.

با مزایای میز صلیبی بیشتر آشنا شویم.


قدرت دستگاه و استحکام بدنه


شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا میز صلیبی قدرت زیادی دارد و می توان روی استحکام آن حساب کرد. این نکته را فراموش نکنید که با توجه به کاربردهای این میزها، آن‌ ها را بسیار مستحکم‌ می سازند. در این میزها گیره هایی تعبیه شده است که در کنار شیارهای روی دستگاه، قطعه مورد نظر به خوبی متصل شده و محکم می شود. به این صورت با خیال راحت می توان روی قطعه کار کرد. تسلط و دقت و همچنین سرعت در کار با قطعه ها بسیار افزایش پیدا می کند و مهم تر از همه این که امنیت کاربران‌ به خطر نمی افتد. 


آشنایی با میز صلیبی سینوسی یا زاویه دار


اکنون که با کارایی میز صلیبی و جنس آن ها آشنا شدید، درباره میز سینوسی یا زاویه دار نیز اطلاعاتی را به شما ارائه می دهیم. این میزها گران‌ تر از نمونه های ساده می باشند. در این میزهای صلیبی می توانید جهت و موقعیت قطعه مورد نظر را در جهت های افقی و عمودی تغییر دهید. همچنین در این میز یک‌ صفحه سینوسی زاویه دار تعبیه شده است که این امکان را به کاربران می دهد که برش‌ کاری و ظریف کاری های خود را در جهت ها و زاویه های مناسب انجام دهند. پس اگر دوست دارید در تمام کارهای خود دقت خود را افزایش دهید این میزها ها را مورد استفاده قرار بدهید. 


سخن پایانی


در کارخانه پیشرو دریل کادر بسیار مجرب در زمینه تولید انواع میز صلیبی پیشرو به فعالیت مشغول هستند. میزهای صلیبی دقت و سرعت و همچنین امنیت کار را بسیار افزایش داده و به صنعتگران و تولید کنندگان کمک زیادی می کند. گروه پیشرو دریل با اطمینان این محصولات را در اختیار شما قرار داده و کیفیت را به شما هدیه می دهد.