بهترین مدل اره آلومینیوم بر پیشرو دریل کدام است؟

26 بهمن 1401

اره آلومینیوم بر پیشرو دریل ابزاری بسیار با کیفیت است که در برش کاری به کار رفته و دقت بسیار زیادی دارد. این ابزارها با کیفیت بسیار بالا در کارخانه پیشرو دریل تولید و روانه بازار فروش می شود. در شرکت دریل سازان پیشرو می توانید با کارشناسان ما مشورت نموده و ابزار مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی دریافت کنید. 


کوتاه  درباره  اره آلومینیوم بر پیشرو دریل


در دنیای صنعت از فلز آلومینیوم استفاده های زیادی می شود. از این رو اره آلومینیوم بر پیشرو دریل ابزاری بسیار مهم و کاربردی برای صنعتگران محسوب می شود. از این اره برای برش پروفیل های آلومینیومی درب و پنجره ها یا موارد دیگر استفاده خواهد شد. آلومینیوم فلزی پرکاربرد است و در صنایع خودروسازی، هواپیما سازی، تولید تجهیزات ساختمانی، درب و پنجره ها و سایر لوازم مورد نیاز در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. این فلز بسیار سبک می باشد و برش آن راحت تر از فلزات دیگر است. برای برش این فلز از اره آلومینیوم بر استفاده می شود و با این کار کیفیت بسیار بالاتر می رود و درصد خطا خیلی پایین می آید. 


دو دسته اصلی اره آلومینیوم بر پیشرو دریل


دستگاه اره آلومینیوم بر پیشرو دریل به دو دسته اصلی دستی با مکانیکی تقسیم می شود. هنگامی که قصد خرید این اره ها را دارید باید به شکل تیغه آن توجه نمایید‌. تیغه ها به صورت خطی یا دیسکی می باشند. با توجه به نوع فعالیت خود و برای افزایش سرعت کار از اره مناسب استفاده نمایید. 

 

دو دسته اصلی اره آلومینیوم بر پیشرو دریل

 


اره آلومینیوم بر پیشرو دریل چه ویژگی هایی دارد؟


گفتنی است که شرکت پیشرو دریل با ارائه اره های آلومینیوم بر خود کیفیت را به مشتریان خود هدیه می دهد. از اره آلومینیوم بر پیشرو دریل می توان برش کاری را با دقت بسیار بالا انجام داد. قدرت این دستگاه ها بیش از یک و نیم اسب بخار می باشد. هنگام برشکاری این امکان وجود دارد که برای کنترل بیشتر اهرم تیغه را به سمت بالا و پایین منتقل نمود. نکته مهم این جا است که اگر قرار است دقت در کار بیشتر شود می توان از خط‌کش و اندازه گیری سریع استفاده نمود. همچنین این دستگاه برای برش انواع چوب نیز کاربرد دارد. 


تجهیزات داخلی اره آلومینیوم بر پیشرو دریل


همیشه در کارخانه پیشرو دریل مبنا را بر کیفیت و دقت می گذارند. از این رو در اره آلومینیوم بر پیشرو دریل تمام تجهیزات داخلی دستگاه از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده شده است و طول عمر آن ها بسیار بالا می باشد. این مشخصات باعث می شود که صنعتگران و سایر مشتری ها با خیال راحت و اطمینان کامل آن ها را استفاده کنند. کلید این دستگاه سنسور حرارتی دارد و کمک می کند که در صورت داغ شدن زیادی، دستگاه خاموش شود. در صورتی که بذق دچار نوسانات شدید شود، موتور دستگاه دچار آسیب نمی شود. 


انواع مدل اره آلومینیوم بر پیشرو دریل 


مدل ALFA M300، مدل MEGA 250 و مدل PEN S 350 از نمونه های بسیار پر کاربرد اره آلومینیوم بر پیشرو دریل می باشند. کیفیت این دستگاه ها بسیار بالا بوده و دقت زیادی در برشکاری دارند. همچنین می توانند در زاویه های مختلف این کار را انجام دهند. گفتنی است که در برخی از مدل های این اره ها می توان تا سه زاویه نود درجه را داشت. موتور این دستگاه ها بسیار با کیفیت هستند و کلاج آن ها داخل می باشد. داشتن ضمانت هنگام خرید الکتروموتور باعث می شود که در صورت بروز هر گونه مشکل بتوان آن را تعویض نمود. بلبرینگ‌ های موجود در این دستگاه همگی اصل بوده و بهترین کیفیت را ارائه می دهند. هنگام خرید این دستگاه پر کاربرد حتما نوع دیسکی یا خطی بودن اره ها را در نظر بگیرید و متناسب با کار خود مورد مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. دستگاه را حتما به شکل درست و استاندارد استفاده کنید. 


سخن پایانی


شرکت دریل سازان پیشرو برای آشنایی بیشتر شما با اره آلومینیوم بر پیشرو دریل این مقاله را تدارک دیده است و این امید را دارد که مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در کارخانه پیشرو دریل بهترین ابزارمانند دلر پیشرو و دریل قلاویززن پیشرو تولید می شود و شما با مشاوره با گروه کارشناسی ما می توانید بهترین و مناسب ترین ابزار را در اختیار داشته باشید.