بهترین دریل ستونی پیشرو دریل کدام است؟

23 بهمن 1401

دریل ستونی پیشرو دریل تولید شرکت دریل سازان پیشرو را می توان با توجه به قابلیت های آن جزء بهترین ها به حساب آورد. کیفیت و عمر بالا و دقت و خدمات پس از فروش از مزیت های مهم بهترین دریل ستونی گروه پیشرو دریل می باشد. در ادامه این دریل را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

توضیحات مهم درباره دریل ستونی پیشرو دریل

در حال حاضر باید گفت که دریل ستونی پیشرو‌ دریل باکیفیت ترین و کارآمد ترین دریل ستونی در بازار به شمار می رود. دریل های تولید شده در کارخانه پیشرو دریل به دو‌ صورت تک‌ فاز و سه فاز تولید می شود. باید گفت که این گروه‌ برای اولین بار در ایران انواع دریل ستونی و صنعتی را با بهترین کیفیت و دقت تولید و روانه بازار کرده است. گارانتی این ابزار تخصصی نشان دهنده کیفیت آن ها می باشد. تمام دریل های این کارخانه ضمانت ۱۸ ماهه دارند و به مدت ۱۸۰ ماه خدمات پس از فروش ارائه می دهند‌. در قسمت های بعد چند مدل از بهترین دریل های این برند‌ را معرفی خواهیم کرد.

دریل ستونی پیشرو دریل مدل M13

با نگاهی موشکافانه به انواع دریل ستونی پیشرو دریل می توان به کیفیت بالای این ابزار بیشتر ایمان آورد. این مدل دریل برای اولین بار در ایران توسط این برند تولید شده است. این دریل با کیفیت برای صنایع خانگی و کوچک کاربرد بسیاری دارد. به عنوان مثال افرادی که در زمینه لوستر سازی، طلا سازی، صنایع چوبی و تزئینی و کارهای هنری سبک فعالیت دارند می توانند این گزینه را برای کارهای خود مورد استفاده قرار دهند. وزن این دریل حدود هشتاد کیلو گرم است و ارتفاع آن نیز تقریبا ۱۰۵ سانتی متر می باشد. دقت بسیار بالای این دریل، آن را برای کارهای بسیار حساس و ظریف مناسب ساخته است. قلاویز های کوچک و مته های مناسب برای کارهای ظریف با تیراژ بالا از موارد استفاده این دستگاه کاربردی به شمار می روند. افرادی که عادت دارند هنگام کار روی صندلی بنشینند به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده نمایند.

بررسی بیشتر دریل M16

مهم ترین ویژگی این دریل ستونی پیشرو دریل حرکت بدون لرزش و صدای تسمه است‌. دقت بالای اسپیندل را می توان بسیار کاربردی دانست. ضخامت زیاد ستون ریخته گری و بدون انعطاف بودن آن اهمیت بسیار زیادی دارد. عمق آن را می توان تنظیم نمود. همچنین می توان حرکت میز را به وسیله دسته تنظیم کرد.

دریل ستونی پیشرو دریل مدل M25S

بر روی این مدل دریل ستونی پیشرو دریل می توان انواع سه نظام از ۱۶ تا ۲۵ را نصب نمود و برای نصب کلت به شفت استفاده خواهد شد. موتور این دستگاه ۵/۱ کیلو وات است و شش دور متغیر دارد و از نوع مورس سه است‌. برای کارهای ظریف و کارهایی که نیاز به تیراژ بالا دارند می توان از این دریل استفاده نمود چون شفت اسپیندل آن دقت بسیار بالایی دارد.

 

 

ویژگی های دیگر این مدل

نکته مهم درباره این دریل ستونی پیشرو دریل این است که قسمت جلویی آن حدود پنجاه سانتی متر عقب و جلو می رود. همچنین قسمت بالایی آن نیز از هر دو طرف می تواند حدود ۴۵ دزحه بچرخد. وزن آن حدود ۴۵۰ کیلو گرم و ارتفاع آن تقریبا ۱۸۰ سانتی متر است.

دریل مدل M32 پیشرو

در این مدل دریل ستونی پیشرو دریل می توان تا مته ۵۰ را نصب نمود. این مدل از بزرگ ترین دریل های ستونی و بهترین مدل می باشد. این دستگاه را می توان برای فرز کاری نیز به کار برد. برای کارهای سنگین و مته های سایز بالا می توانید روی این دریل حساب باز کنید.

ویژکی های مهم این دریل ستونی پیشرو دریل

تسمه آن بدون لرزش و صدا حرکت می کند و اسپیندل آن دقت زیادی دارد. میز را می توان با دنده و به صورت دستی انجام داد و عمق دستگاه قابل تنظیم است.

سخن پایانی

در این مقاله از گروه پیشرو دریل درباره دریل ستونی پیشرو دریل را مورد بررسی قرار دادیم. انواع دریل ستونی در شرکت دریل سازان پیشرو تولید و با بهترین کیفیت عرضه خواهد شد. در کارخانه پیشرو دریل انواع دریل های ستونی با مدل های متنوع و کاربردی و میز صلیبی تولید می شود. در تولید محصولات این برند کیفیت، دقت، کارایی و سرعت حرف اول را می زند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.