معرفی میزهای صلیبی تولید پیشرو دریل

19 بهمن 1401

میزهای صلیبی پیشرو دریل در کارخانه پیشرو دریل با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار می شود‌. امروزه به دلیل پیشرفت در علم و صنعت، ابزارهای مورد نیاز نیز پیشرفت های چشمگیری داشته اند. گروه پیشرو دریل در ادامه درباره میز صلیبی بیشتر توضیح خواهد داد.

 

میز صلیبی پیشرو دریل

امروزه برای برش کاری و فرز کاری از دریل های ستونی یا همان دریل ایستاده استفاده خواهد شد. اما نکته مهم این است که برای استفاده راحت تر و بالا رفتن سرعت و راندمان کار میز صلیبی پیشرو دریل پا به  میدان گذاشته است. برای انواع فعالیت های صنعتی و تولیدی از این میزها استفاده می شود. دریل های پایه دار دقت را در کار افزایش داده و به کارها سرعت می بخشد. میز صلیبی پیشرو دریل روی تمام دستگاه های فرز و دریل ها قابلیت نصب و اجرا دارد. از این رو این فرصت به وجود می آید که از مزایای این میزها به راحتی استفاده شده و تمام کارهای تولیدی را با سرعت و دقت بالایی انجام داد.

 

کاربردهای مهم میز صلیبی پیشرو دریل

 

همان گونه که گفته شد میز صلیبی پیشرو دریل را می توان بر روی تمام دریل ها نصب نمود. بنابراین برای سوراخ کاری یا فرز کاری و قلاویز زنی انواع متریال ها از جمله چوب و سایر فلزها این میزها کاربرد بسیار زیادی دارد. جنس این میزهای صلیبی از آلومینیوم دایکاست است و تمام قطعات بر روی میز نصب خواهد شد. مقاومت این میزها بسیار بالا می باشد. نکته دیگر این است که انواع تجهیزات و قطعات پلاستیکی و مواد سبک را نیز می توانید با استفاده از دریل های ستونی که روی میزهای صلیبی نصب شده اند، سوراخ کاری کنید.

 

کاربردهای مهم میز صلیبی پیشرو دریل

 

مشخصات میز صلیبی پیشرو دریل

میزهای صلیبی پیشرو دریل دارای دقت بالایی برخوردار است و از تجهیزات بسیار با کیفیتی ساخته شده است. در واقع باید گفت که این میزها به صورت سنگ خورده طراحی و به مرحله تولید رسیده‌اند. گفتنی است که این میزها به صورت دو جهت طراحی شده اند. پس بر اساس تکنیک های صنعتی مورد نظر می توان در دو جهت از این میزها استفاده نمود. وزن تقریبی این میزها حدود ۲۸ کیلو گرم می باشد. این امر نشان می دهد که می توان این ابزار را روی تجهیزات گوناگون نصب نمود.‌ ارتفاع این میزها حدود ۱۳۰ میلی متر است و گفتنی است که این ارتفاع قابل تغییر دادن می باشد. این محصولات از جنس چدن و بسیار مقاوم هستند.

 

میزان استحکام میز صلیبی پیشرو دریل

هنگامی که صحبت از محصولات کارخانه پیشرو دریل می شود، کیفیت، دقت، سرعت و استحکام آن ها خودنمایی می کند. میز صلیبی پیشرو دریل بسیار مستحکم و مقاوم می باشد. در واقع باید گفت که تمام ارتعاشات، برش کاری و فرز کاری و سایر فعالیت ها را با موفقیت پشت سر می گذارد. با وجود این میزها، دستگاه ها هنگام کارهای گوناگون موقعیت خود را ثابت نگه می دارند. حتی می توان برای استحکام بیشتر از گیره هایی برای محکم نگه داشتن تجهیزات روی میزها استفاده نمود.

 

میز صلیبی پیشرو دریل چه نقاط قوت و ضعفی دارد؟

قبلا نیز به این نکته اشاره شد که میز صلیبی پیشرو دریل به دو صورت تک‌ جهته و دو جهته تولید می شود. هر کدام از این دستگاه ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. میزهای صلیبی را می توان در چند جهت استفاده نمود. همچنین این امکان وجود دارد که میزها را به راحتی حرکت داد و جا به جا نمود. اهرم های میز این کار را آسان تر می سازند. داشتن این ویژگی ها بسیار مهم هستند و هنگام خرید باید به این نکات توجه لازم داشته باشید.

میز صلیبی پیشرو دریل چه نقاط قوت و ضعفی دارد؟

 

انواع میز صلیبی پیشرو دریل

میز صلیبی پیشرو دریل در مدل های مختلف تولید می شود. از آن جمله می توان مدل دو محور TP-300، میز صلیبی مدل KLC350، میز مدل KT150، میز صلیبی طرح ALD D150PN و مدل KTB220 را نام برد. در مقاله های دیگر این مدل های متنوع از میزهای صلیبی تولید کارخانه پیشرو دریل را توضیح داده ایم.

سخن پایانی

گروه پیشرو دریل در این مقاله به معرفی میز صلیبی پیشرو دریل پرداخته است. کاربرد میز صلیبی بسیار زیاد است و کار را برای انواع صنایع راحت تر ساخته است. با این میزها دقت و سرعت افزایش چشمگیری داشته است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان سایت تماس بگیرید