ویژگی میز صلیبی پیشرو

28 دی 1401

میز صلیبی پیشرو اژ محصولات و تولیدات گروه پیشرو دریل می باشد که نهایت کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. میز صلیبی پیشرو در مدل های مختلف تولید شده و کاربردهای زیادی دارد. از میز صلیبی در صنایع مختلف استفاده خواهد شد. در این مقاله توضیحات کاملی درباره این ابزار گفته می شود.

آیا درباره  ویژگی میز صلیبی پیشرو اطلاعات کافی دارید؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیاز به ابزار مختلف و پیشرفته نیز در صنایع گوناگون احساس می شود. میز صلیبی پیشرو نیز در صنایع مختلف کاربرد دارد. از این میز در تراشکاری، نجاری و سایر صنایع مربوطه استفاده خواهد شد. این میزها را طبق استانداردهای جهانی تولید می نمایند. اندازه های مختلفی از آن ها در بازار موجود است و با توجه به نیاز کاربران طراحی و به تولید می رسد. این ابزارهای با کیفیت برای حرکات طولی و عرضی قطعات بسیار مناسب هستند. سایز بندی های مختلفی از این تجهیزات را می توان در بازار مشاهده نمود. برای فرز کاری، سوراخ کاری و قلاویز زنی ابزاری بسیار کاربردی محسوب می شوند. این میزها با دانش و طراحی روز دنیا به تولید می رسند و روانه بازار می شوند. صغحات این میزهای صلیبی را از جنس چدن آلیاژی و فولاد می سازند‌.

میز صلیبی دو محور مدل TP-300

یکی از با کبفیت ترین و پر طرفدار ترین میز های صنعتی، مدل دو محور TP-300 است. این میز صلیبی پیشرو دو بخش رویی و زیرین دارد که با ابعادی کاملا استاندارد ساخته شده است‌. با استفاده از این ابزار کار و فعالیت های تراشکاری و فرز کاری بر روی قطعات برای کاربران بسیار راحت تر و آسان تر می شود. از ویژگی میز صلیبی پیشرو دو محوره این است که قابلیت دارد در حرکات طولی و عرضی و همچنین عقب و جلو به صورت هم زمان فعالیت های صنعتی را انجام دهد‌. ارتفاع این میز حدود ۱۱۰ میلی متر است و دارای وزن تقریبی ۲۵ کیلو‌ گرم می باشد.

 

میز صلیبی مدل KLC350

این ویژگی  میز صلیبی پیشرو اهرمی و دو‌ جهته می باشد که دارای محوری اهرمی بر مبنای تکنیک لینیر داوتیل است. این میزها دقت بسیار بالایی دارند و کاملا سنگ خورده می باشند و با تکنیک کونیک تولید شده اند. حرکت این میر بسیار روان و دقیق می باشد و اجزا و قطعات اصلی آن بسیار با کیفیت هستند. از این رو تمام مشتریان و کاربران از این ابزار رضایت کامل دارند. از کاربردهای مهم این نیز می توان برای فعالیت های فرز کاری با دستگاه دریل ستونی و فرز نام برد. ارتفاع این میز حدود ۱۳۰ میلی متر می باشد که البته با توجه به نیاز کاربران می توان این سایز را تغییر داد. وزن این ابزار مهم نیز حدود ۲۸ کیلو گرم می باشد‌.

 

میز صلیبی مدل KLC350

 

میز صلیبی پیشرو مدل KT150

در این قسمت یک میز صلیبی پیشرو با محور یک جهته را معرفی خواهیم کرد. این میز محور یک جهته دارد و بر مبنای تکنیک لینیر داوتیل می باشد.

میز صلیبی مدل ALD D150PN

این ویژگی  میز صلیبی پیشرو یک جهته و بر مبنای همان تکنیک می باشد. این میز را می توانید بر روی انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی نصب و از آن استفاده نمایید. همراه با این میز یک پکیج صنعتی و حرفه ای کامل ارائه می شود. برای مواردی که نیاز به حرکت خطی دقیق می باشد از این میز استفاده می شود.

میز صلیبی مدل ALD D150PN

مدل KTB220

نوع دیگر میز صلیبی پیشرو، مدل محور دو‌ جهته Ktb220 است. این میز نیز بر مبنای همان تکنیک داوتیل می باشد. روان بودن حرکات این میز و دقت بسیار بالا از ویژگی های مهم آن می باشد. این میز از قطعات بسیار با کیفیت تولید شده است و بهترین خدمات را به شما کاربران ارائه می دهد. کارهای فرز کاری را می توانید با خیال راحت و با دقت بسیار بالا با این ابزار انجام دهید.

سخن پایانی

در مقاله ای که مورد مطالعه قرار دادید، توضیحات کاملی در مورد میز صلیبی پیشرو تقدیم شما عزیزان شده است. میر صلیبی پیشرو کاربردهای زیادی در صنعت دارد که در قسمت های قبل توضیح داده شده است. شما می توانید با کارشناسان ما صحبت نموده و ابزار مربوط به کار خود را دریافت دارید. با خرید میز صلیبی تولید شده در گروه پیشرو دریل می توانید بهترین کیفیت را لمس کرده و با خیال راحت از آن ها استفاده نمایید.