ویژگی های دریل فرز m25s

21 دی 1401


دریل فرز m25s ازدریل های ستونی است که دارای توان ۱۵۰۰ وات می باشد و سه نظام دارد. این دریل پیشرو از تولیدات گروه پیشرو دریل می باشد که کیفیت را به شما هدیه می دهد و شما را از خرید دریل های دیگر بی نیاز می کند. برای اطلاع از قیمت دریل پیشرو می توانید وارد سایت شده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.


دریل فرز m25s در نگاهی جامع


این دریل تولید پیشرو مورس ۳ می باشد و می توان انواع سه نظام ۱۶ تا ۲۵ را روی آن نصب و استفاده نمود. با دریل فرز m25s می توان فرز کاری سبک را به راحتی انجام داد. موتور این ابزار یک و نیم وات است و شش دور متغیر دارد. روی این دستگاه می توان مته از شماره یک تا ۲۵ را نصب نمود و توانایی سوراخ کاری با این مته ها را دارد.

کاربرانی که با این ابزار کار می کنند بسیار راحت هستند چرا که ارتفاع آن ۱۸۰۰ میلی متر است. از ویژگی های مهم این دریل امکان سوراخ کاری انواع فلز و چوب می باشد. برای دوام بیشتر و کارایی بسیار بالا، تمام قطعات این دستگاه از با کیفیت ترین جنس تولید شده اند. همچنین کارایی این ابزار به دلیل پایه بسیار بهتر می باید. ارتفاع این پایه ۶۰۰ میلی متر است. قابل ذکر است که این دریل یک میز دارد که می توان جسم مورد نظر و قطعه کار را به راحتی روی آن قرار داد. قطر این میز حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلی متر خواهد بود. 


دریل فرز m25s چه کاربردهایی دارد؟


این دریل کاربردهای متعددی دارد که در این قسمت مروری بر آن ها خواهیم داشت. دریل فرز m25s بسیار کاربردی است. از این ابزار برای سوراخ کاری بر روی انواع چوب و فلز و سایر متریال ها استفاده می شود. کیفیت سوراخ کاری با این دستگاه بسیار عالی و متمایز می باشد. دلیل این امر طراحی خاص این دریل می باشد. ارتفاع این دستگاه را می توان تنظیم نمود و همین امر بهبود کیفیت را به همراه دارد. گفتنی است که این ابزار در انواع صنایع و مشاغل کاربرد دارد. در کارخانه ها، انواع تولیدی ها، کارگاه های صنعتی می توان این دستگاه را مورد استفاده قرار داد.

قلاویز کاری، تراش کاری و سایر فعالیت ها را می توان از این دستگاه انتظار داشت. قطعات با جنسهای مختلف حتی شیشه، قطعات فلزی و چوبی را می توان با این ابزار سوراخ کاری کرد. مدل قلاویز زن سه فاز یا تک فاز از این دریل در بازار وجود دارد. از آن می توان برای قلاویز و حدیده زدن به طور سری استفاده نمود. الکترو موتورهای هر دو مدل بسیار با کیفیت و صنعتی هستند و تفاوتی با هم ندارند. گارانتی یک ساله و خدمات ده ساله پس از فروش نشان از کیفیت بالای این دستگاه دارد. 

 

 دریل فرز m25s چه کاربردهایی دارد؟

 


اطلاعات ساختاری و تخصصی درباره دریل فرز m25s


در این قسمت قدری تخصصی تر این دریل را بشناسیم و ساختار کلی آن را مورد بررسی قرار دهیم. همان گونه که قبلا گفته شد، توان دریل فرز m25s ۱۵۰۰ وات است. قطر سه نظام این دستگاه ۲۰ میلی متر و قطر ستون آن حدود ۱۰۰ میلی متر می باشد. پایه این دریل دارای ابعاد ۳۷۰ تا ۵۸۰ میلی متر است. ارتفاع این دستگاه حدود ۱۸۰۰ میلی متر است. برای راحتی کاربر و بالا بردن دقت و نگه داری بسیار راحت قطعه های کار، از میز استفاده می شود که قطر آن از ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلی متر است. با این دستگاه دریل می توان حداکثر تا ۲۰ میلی متر سوراخ کاری را انجام داد. وزن این دستگاه تقریبا ۴۰۰ کیلوگرم است و دارای شش سرعت می باشد. 


نکات مهم ایمنی برای کار با دریل فرز m25s


در این قسمت از این نوشتار مهم نکات ایمنی مهمی را برای شما عزیزان بیان می‌کنیم. نکته مهم درباره دریل فرز m25s این است که برای استفاده در محیط های بسته طراحی شده است. پس برای جلوگیری از خراب شدن اصلا در محیط های سر باز از آن استفاده نکنید. نکته ای که حتما باید مورد توجه قرار دهید این است که استفاده از عینک ایمنی و لباس مخصوص هنگام کار بسیار ضروری می‌باشد. همچنین قبل از کار اطمینان خاصل کنید که تمام محافظ های دستگاه در جای خود متصل شده اند. نکته بسیار مهم دیگر این است که به هیچ عنوان قطعه کار را با دست نگه ندارید. برای این کار گیره های نگهدارنده ای تعبیه شده که ایمنی را برای شما به همراه دارد. اگر قصد دارید مته را عوض کنید، حتما قبل از این کار دستگاه را خاموش نمایید. مراقب باشید به دستگاه ضربه وارد نشود. 


سخن پایانی


دریل پیشرو انواع مختلفی دارد که دریل فرز m25s یک مدل بسیار پرکاربرد از آن ها می باشد. این دریل را گروه پیشرو دریل طراحی و تولید می نمایند. در سایت ما کلیه اطلاعات درباره این دریل و سایر محصولات آورده شده است. همچنین برای اطلاع از قیمت دریل پیشرو می توانید از واحد فروش استعلام بگیرید.