تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m

05 دی 1401

در این مقاله از گروه پیشرو دریل تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m را مورد بررسی قرار می دهیم. دریل ستونی از محصولات این گروه می باشد و ما این افتخار را داریم که کیفیت را به شما ارائه می دهیم. دریل ساخت پیشرو با تکتولوژی های روز دنیا تولید و روانه بازار خواهد شد. در ادامه با ما باشید و اطلاعات مهم را مطالعه بفرمایید.

 

دریل ستونی چیست؟

دریل های ستونی به صورت پایه دار و رومیزی تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. این دریل ها الکترو موتور دینامی دارند و می توانند مدام کار کنند‌. اما نمونه های دستی را نمی توان به صورت مداوم استفاده نمود چرا که شخص کاربر این توانایی را ندارد. اما مدل های الکترونیکی را می توان به صورت مدام استفاده نمود. تسمه ها قدرت موتور را به مته ها منتقل می کنند و می توان آن را تنظیم نمود. این نکته را یادآور شویم که با کاهش سرعت چرخش مته، قدرت دستگاه افزایش می یابد. اما در نمونه های دستی با کاهش سرعت توان نیز کاهش می یابد چون که ولتاژ را کاهش داده ایم. در بازار می توانید دریل های ستونی را با نام های پایه ای، ایستاده و دینامی نیز پیدا کنید. در ادامه درباره تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m گفتگو خواهیم کرد.

 

توضیح درباره دریل ستونی مدل ۲۰-m

قبل از این که درباره تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m صحبت به میان بیاید، بهتر است دریل ۲۰-m را بهتر بشناسیم. این محصول از تولیدات جدید گروه پیشرو دریل می باشد که می تواند تا مته شماره ۲۲ را به کار ببرد و سوراخ کاری را انجام دهد. در این دریل ستونی، اسپیندل مورس ۲ به کار رفته است و قابلیت فرز کاری هم دارد. همچنین می توان با اضافه کردن قابلیت قلاویز زنی به این دستگاه، قلاویز زن تا شماره دوازده را به دریل اضافه نمود. با این دستگاه حتی می توان حدیده زنی را نیز انجام داد. نکته دیگر این است که ارتفاع این مدل دریل ستونی حدود ۱۳۰ سانتی متر می باشد. گلوی این دریل ستونی تماما فولادی بوده و پایه بزرگی دارد. همین پایه بزرگ این امکان را به وجود می آورد که بتوان تیراژ بالایی از تولیدات را انجام داد و خطا را نیز به صفر رساند.

نقطه قوت این دستگاه دریل ستونی، اسپیندل آن می باشد که بسیار دقیق و بدون هر گونه خطایی سنگ زنی شده است. موتور این دریل به صورت تک فاز و سه فاز در بازار وجود دارد. کارکرد این دریل بسیار ساده می باشد و قطعات آن با کیفیت بسیار بالا تولید شده است. در واقع این تضمین را می دهیم که نیازی نیست تا مدت ها قطعات این دریل را تعویض نمایید. این دریل توسط گروه پیشرو دریل به مدت ۱۸ ماه ضمانت دارد و خدمات پس از فروش آن تا حدود ۱۸۰ ماه امکان دارد. پس از آشنایی با این مدل دریل ستونی، با نمونه ۲۵-m نیز در قسمت بعد آشنا خواهید شد. پس از مطالعه این مطالب می توانید تفاوت ها را بشمارید.

 

 

دریل ستونی ۲۵-m را بشناسیم.

در راستای آگاهی از تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m، ابتدا دریل ستونی مدل ۲۰-m را در قسمت قبل توضیح دادیم. در این قسمت نیز دریل ستونی مدل ۲۵-m را با تمام جزئیات مورد بررسی قرار خواهیم داد. آشنایی با این دو مدل دریل ستونی، درک تفاوت ها را بسیار راحت تر می سازد. این دریل نیز از تولیدات مهم شرکت پیشرو دریل می باشد. این دریل می تواند با مته ۳۱.۵ کار کند و سوراخ کاری را انجام دهد. اسپیندل مورد استفاده در این دریل ستونی مورس ۳ می باشد و همچنین تا مته شماره ۱۶ با سه نظام و از مته ۱۶ تا مته ۳۱.۵ از مته های مورس ۳ را می توان استفاده نمود.

این دریل ستونی بسیار قدرتمند است و دارای سه عدد پولی می باشد. از این رو می توان دور و سرعت دریل را با استفاده از پولی ها ۶ دور تغییر داد. گلویی این دریل ستونی تولید شده در شرکت پیشرو دریل تماما فولادی می باشد و به صورت مادام العمر دارای ضمانت می باشد. این دریل را می توان در سه مدل سه فاز، تک فاز و دارای مچتور های موتوژن در بازار مشاهده نمود.

 

جزئیات مهم درباره دریل m-۲۵

 گفتنی است که قدرت این دریل حدود دو اسب بخار است که حدود ۱.۵ کیلو وات می باشد و همچنین در نمونه های سه اسب بخار نیز وجود دارد که معادل ۲.۲ کیلو وات است. ارتفاع این دریل ستونی حدود ۱۳۸ سانت است و می توان با توجه به سفارش و نیاز مشتری ارتفاع را تا حدود ۱۶۵ افزایش داد. همچنین می توان سیستم قلاویز زن را نیز به این دریل اضافه نمود. که قلاویز تا شماره ۱۶ را می توان به حساب آورد. با توجه به تقاضای مشتریان محترم می توان دور موتور را در سه مدل ۳۰۰۰ دور، ۱۴۰۰ دور و ۹۰۰ دور به بازار عرضه نمود. این دریل های ستونی قابلیت سوراخ کاری، قلاویز زنی و حدیده زنی و فرزکاری را دارند. این دستگاه نیز دارای هجده ماه ضمانت می باشد و خدمات پس از فروش آن ۱۸۰ ماه است.

 

 

سخن پایانی

شرکت پیشرو دریل این مقاله را برای شما عزیزان به نگارش در آورده است تا تفاوت دریل ستونی ۲۰-m با ۲۵-m را بیشتر متوجه شوید. دریل ساخت پیشرو با بالاترین کیفیت می تواند آخرین دستگاه دریل ستونی خریداری شده توسط مشتریان باشد. ما به کیفیت خود اطمینان داریم و همین اطمینان را به شما هدیه می دهیم. از خدمات پس از فروش و ضمانت های ما استفاده ببرید.

 مقالات مرتبط: حدیده زنی چیست؟