فروش اره آلومینیوم بر پیشرو

31 فروردین 1400

اره آلومینیوم بر بر حسب کاربرد خود در بسیاری از کارگاه های صنعتی و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به معرفی این دستگاه پرداخته و نکاتی را در مورد فروش اره آلومینیوم بر پیشرو بررسی می کنیم.

آلومینیوم به دلیل وزن سبک و استحکام بالای آن در صنایع مختلف کاربرد بسیاری نسبت به فلزات دیگر دارد. می توانیم در انواع صنایع خودرو سازی، هوافضا، حمل و نقل، ساختمان و غیر مشاهده نماییم. اره آلومینیوم بر برای برش انواع فلز مانند آلومینیوم کاربردی بوده و در انواع اشکال در صنعت ساخته می شود.

 

انواع اره آلومینیوم بر پیشرو

یکی از موارد مهم در زمان خرید توجه به جنس تیغه و تعیین زوایای برش است. گام اره بر اساس تعداد تیغه های آن در یک اینچ ساخته می شود. نوع تیغه بر اساس جنس پروفیل و ضخامت آن انتخاب شده و هر چی قطعه نازک تر و سبک تر باشد، گام تیغه کمتر است. گام اره نیز در سرعت عملیات و برشکاری مهم بوده که هر چه گام کمتری داشته باشد، سرعت برش بیشتری خواهد داشت.

کار با اره آلومینیوم بر

اره آلومینیوم بر پیشرو بیشتر برای برش انواع پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود. یکی از موارد مهم در زمان خرید اره، توجه به جنس تیغه اره بود که بر اساس انواع پروفیل انتخاب می شود. تیغه اره در سه گروه سبک، نیمه سنگین و سنگین قابل استفاده است. برای برش فلز نرم از تیغه های دیسکی یا الماسه با گام کم استفاده می شود.

اگر تا به حال به دستگاه توجه کرده باشید، همزمان با برشکاری مایع سفید رنگی برای خنک کردن دستگاه و سهولت حرکت تیغ بر روی پروفیل تزریق می شود. مایع سفید ترکیبی از آب با روغن و آب صابون بوده که در مخزنی تعبیه می ‌شود و توسط یک شلنگ اختصاصی و پمپ به بخش برش دستگاه ارسال می شود.

 

 

انواع اره آلومینیوم بر

در شرکت پیشرودریل  می توانید انواع اره های آلومینیوم بر و چوب بر را مشاهده نمایید که به عنوان مثال می ‌توانیم به اره آلومینیوم بر سایز ۲۵۰، سایز ۳۰۰ و اره آلومینیوم بر ۳۵۰ سوپر برش اشاره نماییم. امکان برشکاری انواع چوب با این دستگاه وجود دارد و با موتور یک و نیم الی دو اسب بخار تولید می شود.

برای خرید انواع میز صلیبی، دریل گیربکسی پیشرو، قلاویز زن کلاچی، دریل ایستاده و سایر محصولات صنعتی مجموعه پیشرو می توانید به نمایندگی های این مجموعه در سراسر کشور مراجعه نمایید.

 

ابزار های اره آلومینیوم بر

دستگاه اره آلومینیوم بر پیشرو دارای یک ابزار زاویه سنج بوده که برای مشخص کردن زاویه برش استفاده می شود. در نظر داشته باشید با استفاده از بخش زاویه برش امکان تنظیم دقیق زاویه نسبت به تیغه وجود دارد. همراه قطعه گیره و پیچ تنظیم ارائه می شود که برای محکم کردن قطعه بر روی میز اره مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های دستگاه

اره آلومینیوم بر پیشرو بر مجموعه پیشرو دریل دارای سیستم پنوماتیک جهت افزایش سرعت برش کاری بوده و امکان تنظیم فشار برش به صورت دستی وجود دارد. این دستگاه در دو نوع تک فاز و سه فاز بر حسب نوع اشتراک برق کاربران ساخته شده است. علاوه بر آلومینیوم می توانید برای انواع چوب،mdf ، pvc و غیره مورد استفاده قرار دهید. ارتفاع برش دستگاه ۱۳ سانتی متر و طول متر برش ۲۷ سانتی متر است.

برای خرید انواع دریل ایستاده پیشرو، اطلاع از قیمت دریل پیشرو، دریل گیربکسی پیشرو و دریل ستونی به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده یا با کارشناسان فروش مجموعه جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس حاصل نمایید.

جمع بندی

اره آلومینیوم بر پیشرو صورت دیسکی یا خطی بوده که این عامل در زمان خرید اهمیت بسیاری دارد. سعی کنید زوایای طولی و عرضی دستگاه را در نظر داشته باشید و روش برش صحیح و بدون خطای اره از قابلیت ها و ویژگی های یک دستگاه آلومینیوم بر باکیفیت خواهد بود. این دستگاه تخصصی بوده و در زمان استفاده حتما سعی کنید از لباس کار مناسب، عینک صنعتی و سایر تجهیزات ایمنی استفاده نمایید. در صورت استفاده از تجهیزات ایمنی، خطر نقص عضو و غیره را به کمترین میزان خود می رسد.