خرید میز صلیبی پیشرو

31 اسفند 1400

میز صلیبی یکی از تجهیزات همراه دستگاه های صنعتی بوده که در انواع مدل ها با توجه به نیاز کاربران ساخته می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید میز صلیبی پیشرو با ما همراه باشید.

 

میز صلیبی پیشرو چیست؟

میز صلیبی برای کار با انواع دستگاه فرز، دریل ستونی، قلاویززن و غیره ساخته شده است. با توجه به ویژگی های آن باعث دقت انجام کار می شود. این دستگاه در انواع مختلفی ساخته می شود که هدف از آن کاهش درصد خطای تکنسین های کارگاه ها و کارخانجات صنعتی است. برای بررسی دقیق تر ویژگی های میز صلیبی و همچنین خرید میز صلیبی پیشرو همراه ما باشید.

کیفیت میز صلیبی

میز صلیبی پیشرو با دقت ۲ درصد ساخته می شود. میز ها کاملا سنگ خورده بود و با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا این سری از میز ها ساخته می شود. کیفیت میز صلیبی باعث شده که قابل استفاده برای دریل ستونی، انواع تجهیزات فرزکاری و غیره باشد.

ویژگی های میز صلیبی

این میز امکان افزایش ارتفاع حدود ۱۳۰ میلی متر را امکان پذیر می کند. امکان جابجایی و نصب بر روی تجهیزات مختلف امکان پذیر بوده و حدود ۲۸ کیلوگرم و وزن دارد. به صورت عمومی میز صلیبی از جنس چدن ساخته می شود که قابل استفاده بر روی انواع قطعات صنعتی باشد.

اگر قصد خرید میز صلیبی پیشرو دریل، دریل ایستاده پیشرو، دریل ستونی و دریل گیربکسی پیشرو را دارید، با شماره تماس های شرکت پیشرو دریل در ارتباط باشید. برای استعلام آخرین قیمت محصولات با پشتیبانی و بخش فروش سایت تماس حاصل نمایید.

 

ویژگی های میز صلیبی پیشرو

 

شکل کلی 

میز صلیبی به دو صورت محور یک جهته و محور دو جهت ساخته می شود. هر یک از این دو مدل دارای بی شمار ویژگی ها و انواع مختلفی است. ویژگی های محصول باعث دقت انجام کار و فعالیت صنعتی می‌ شود. ممکن است در قیمت نهایی محصول موثر باشد. اما به صورت کلی میز صلیبی محور اهرمی دو جهته، میز صلیبی سینوسی، میز صلیبی صفحه زاویه دار و غیره جزء محصولات پیش پرفروش سایت پیشرو دریل هستند.

دلایل برتری و خرید میز صلیبی پیشرو

میز صلیبی پیشرو به صورت کشویی ساخته شده است که می توانید انواع قطعه های مورد نظر را در حالت طولی و ارزی در دستگاه قرار داده و فعالیت مورد نظر خود را انجام دهید. صفحات میز صلیبی از جنس چدن آلیاژی بوده اما ماردون دستگاه از فولاد ساخته می شود که مقاومت دستگاه افزایش یابد امکان سفارش خرید میز صلیبی پیشرو در سایز های ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ امکانپذیر بوده و وزنی حدود ۱۵ الی ۴۳ کیلوگرم را دارا می باشد.

میز صلیبی تک جهته پیشرو

برخی از میز های صلیبی در جهت طولی و عرضی حرکت می کند اما برخی دیگر فقط به صورت طولی قابل حرکت بوده و برای انواع فعالیت های صنعتی مناسب است. قیمت مقرون به صرفه این دستگاه در مقابل کارایی آن بسیار ارزشمند است و امکان خرید در سایز های ۲۰۰، ۲۵۰ و سیصد امکان پذیر است. در زمان خرید حتما به ابعاد میز و حداکثر میزان حرکت میز پیشرو دقت نمایید.

برای مشاهده و خرید میز صلیبی پیشرو و همچنین انواع دریل ایستاده پیشرو، قلاویززن کلاچی، دریل ایستاده و غیره به فروشگاه دائمی این مجموعه در شهر تهران مراجعه نمایید. امکان ثبت سفارش و خرید از طریق نمایندگی های این مجموعه در سراسر کشور امکان پذیر است.

میز صلیبی تک جهته پیشرو

بازار هدف میز صلیبی پیشرو

یکی از بزرگ ترین بازار اهداف میز های صلیبی در انواع مختلف کارخانجات صنعتی و کارگاه های تولید ابزار آلات مربوط به خودرو است. این دستگاه همراه میز صلیبی دستگاه قلاویز زن، دستگاه فرز و غیر مورد استفاده قرار می گیرد و هدف از آن نصب بر روی این دستگاه ها، افزایش دقت فعالیت مورد نظر و کاهش خطا است.

بحث امروز ما در مورد کسب اطلاع و خرید میز صلیبی پیشرو بود. نیاز تجهیزات صنعتی خود به میز صلیبی را در نظر داشته و اقدام به خرید نمایید. سعی کنید دستگاه را با توجه به نیاز کاربری خود خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده میز صلیبی به سایت پیشرو دریل مراجعه نمایید.