ویژگی ها و مزایا دریل ستونی قلاویززن کلاچی

31 فروردین 1400

دریل ستونی قلاویززن کلاچی یکی از تجهیزات صنعتی بوده که در کارگاه های تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید دریل ستونی را دارید با بررسی ویژگی ها و مزایا دریل ستونی قلاویززن کلاچی همراه ما باشید.

 قلاویز کاری چیست؟

دستگاه قلاویززن جهت دنده نمودن داخل استوانه و مهره ها به کار می رود. این وسیله در صنعت بسیار کاربردی بوده و برای تراش دنده های پیچ با توجه به متریال های مختلف استفاده می شود. می توانید در بستر چوب، فلز، پلاستیک و غیره مورد استفاده قرار دهید. قلاویز ها دارای سری دوتایی یا تکی بوده و با اتصال به دریل ستونی قابل استفاده است.

 

انواع قلاویز کاربردی

انواع قلاویز به صورت ماشینی و دستی بوده که قلاویز های ماشینی در دو دسته دوتایی یا تکی ساخته می‌ شود. گل آویز های دستی به صورت پیش رو، میان رو و پس رو است. قلاویز زن پیشرو وظیفه براده برداری متریال مورد نظر را دارد. قلاویز زن میانی رو برای شیار ها استفاده شده و در آخر قلاویز پس رو برای براده برداری نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها و مزایا دریل ستونی قلاویززن کلاچی

دستگاه دریل ستونی قلاویززن کلاچی یکی از ابزار های مجموعه پیشرو دریل که به صورت تک فاز مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با سایر ویژگی های دستگاه آشنا می شویم.

قابلیت های قلاویز کاری دریل ستونی

دستگاه قلاویززن کلاچی قابلیت گلاویز تا 8 بر روی استیل و تا 12 بر روی چدن را دارا بوده و برای انواع متریال های مختلف کاربرد دارد. قدرت موتور دستگاه بیش از نیم کیلو وات بوده که قدرت مناسبی برای قلاویز کاری محسوب می شود. در نظر داشته باشید این دستگاه برای قلاویز کمتر از ۲ سانت کاربرد داشته و به دلیل قدرت موتور و ساخت دستگاه از نوسان کمتر و قدرت مناسب برخوردار است که استهلاک ابزار های دستگاه را به کمترین میزان می رساند.

 

قابلیت های قلاویز کاری دریل ستونی

 

ویژگی های انحصاری دستگاه

دریل ستونی قلاویز زن کلاچی دارای کلاچ داخلی برای بازگشت دور موتور بوده و همین عامل باعث می شود دور موتور توسط کلاچ دستگاه جا به جا شود. یکی از ویژگی های انحصاری دستگاه وجود سه دور مختلف بوده که برای آن باید تسمه دستگاه را جا به جا نمایید. برای اطلاع از انواع مدل های دستگاه دریل ستونی قلاویز زن با کارشناسان سایت پیشرو دریل در ارتباط باشید.

شرکت پیشرو دریل تولید کننده برتر تجهیزات صنعتی بوده و محصولات خود را با نام تجاری پیشرو تولید می کند. اگر قصد خرید انواع تجهیزات صنعتی مانند دریل ستونی، دریل ایستاده، دریل گیربکسی و میز صلیبی دارید، با شماره تلفن های مجموعه برای استعلام قیمت و سفارش در ارتباط باشید.

کاربرد های قلاویززن کلاچی

دستگاه قلاویز زن بیشتر در صنعت خودروسازی، ساخت و ساز های صنعتی، فعالیت های مربوط به فلز کاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل استفاده زیاد دستگاه باید نوع با کیفیت و با دوام آن را خریداری کرده تا بتوانید به صورت دائمی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید در صنعت دریل کاری محصولات مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های انحصاری است.

قیمت انواع دریل ستونی

بررسی قیمت دستگاه یکی از عواملی است که مورد توجه خریداران بوده و شرایط فروش نیز اهمیت بسیاری برای صنعت کاران دارد. قیمت دستگاه به ابزار ها و قدرت دستگاه بستگی دارد. در نتیجه باید شرایط ارزی و واردات قطعه های دستگاه را در نظر گرفته و قیمت دستگاه استعلام شود. مجموعه پیشرو دریل محصول انحصاری خود یعنی دستگاه دریل قلاویز زن کلاچی را با تخفیفات ویژه و شرایط فروش برای کاربران ارائه می کند. برای مشاهده شرایط فروش دستگاه با کارشناسان مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

قیمت  انواع دریل ستونی

 

جزییات دستگاه

دریل قلاویز زن کلاچی پیشرو به صورت وارداتی و انحصاری مجموعه پیشرو دریل بوده که به صورت تک فاز تولید شده است. این دستگاه دارای ارتفاع 70 سانت و وزن 45 کیلوگرم است که معمولاً به صورت ثابت و بدون جا به جایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارتفاع به کارگیری دستگاه 20 میلی متر بوده و می توانید برای قلاویز انواع متریال ها با توجه به کاربرد آن مورد استفاده قرار دهید.

برای مشاهده سایر محصولات پیشرو دریل مانند دریل ایستاده، میز صلیبی و دریل گیربکسی پیشرو با مجموعه پیشرو دریل در ارتباط باشید.