مزایای خرید اره آلومینیم بر

31 اسفند 1400

 

اره آلومینیوم بر بیشتر در صنعت برشکاری انواع پروفیل های آلومینیومی به کار می رود. این دستگاه به دلیل مقاومت و استحکام خود در صنایع مختلفی به کار می رود. اگر قصد خرید و استفاده اره آلومینیوم بر را دارید، برای بررسی مزایا خرید اره آلومینیوم بر همراه ما باشید.

 

اهمیت اره الومینیوم بر

اره آلومینیوم بر با توجه به کاربرد های خاص آن برای برش آلومینیوم در صنایع ویژه مانند خودرو سازی و هوا فضا به کار می رود. دستگاه اره ساخته شده باید دارای وزن سبک، شتاب و قدرت بالا باشد تا بتواند برشکاری صحیح و منظمی را ایجاد کند.

فلز آلومینیوم کاربرد های ویژه ای داشته و با توجه به چگالی و وزن کمتر و جا به جایی آسانی آن قابل برش است. همچنین به دلیل خواص مکانیکی آلومینیوم، از مصرف سوخت بیشتر خودرو ها جلوگیری می کند. ضروری است در زمان برشکاری آلومینیوم به چالش های این فلز دقت نمایید. چسپندگی بین آلومینیوم و تیغه همچنین پلیسه گیری از مهم‌ ترین چالش‌ های برشکاری آلومینیوم محسوب می شود.

انواع اره آلومینیوم بر

اره آلومینیوم بر با توجه به کاربرد های آن در انواع اشکال ساخته شده است که می توانیم به عنوان مثال به اره رومیزی یا ایستاده، اره رومیزی قابل حمل و اره رومیزی ترکیبی اشاره نماییم. اره رومیزی ایستاده یا پایه دار به صورت ثابت استفاده شده و قابلیت جابجایی ندارد. معمولاً برای استحکام از میز چدنی سنگین استفاده می شود که موتور بر روی آن نصب شده است. اره رومیزی قابل حمل بوده و ساختار مشابهی داشته ولی به آسانی قابلیت حمل و نقل دارد.  

اره آلومینیوم بر در ساختمان های تجاری و مسکونی نیز می توانید استفاده نمایید. اره آلومینیوم بر به عنوان اره پرتابل آلومینیوم شناخته می شود. برخی دیگر با نام اره های ترکیبی شناخته می ‌شود که از ترکیب اره قابل حمل و ایستاده شناخته شده است که ویژگی های بسیاری از جمله رومیزی شدن به آن اضافه شده است. اگر می خواهید ارتفاع ارزه به صورت استاندارد باشد، می توانید از نوع اره ترکیبی خریداری نمایید.

ویژگی های اره آلومینیوم بر

در زمان خرید اره آلومینیوم بر باید به جنس تیغه، زوایای تیغه، گام اره، فاصله برش و دندانه در تیغه شکل و ابعاد تیغه دقت نمایید. تیغه مورد استفاده در اره آلومینیوم بر اهمیت بسیار بالایی دارد و بر اساس جنس متریال و ضخامت دستگاه قابل نصب و استفاده است. در نظر داشته باشید تیغه اره آلومینیوم بر به شکل زاویه ای تولید و ساخت می شود. هرکدام برای کاربرد های خاصی مورد استفاده است. برای خرید اره آلومینیوم بر و بررسی ویژگی های اختصاصی این دستگاه با سایت پیشرو دریل همراه باشید.

 

ویژگی های خرید اره الومینیوم بر

 

انواع اره آلومینیوم بر از لحاظ ساختاری

پنجره های آلومینیوم بر در قدیم به صورت مکانیکی ساخته میشد و برای فعالیت دستگاه باید از نیروی انسانی استفاده می کردید. امروزه به شکل الکتریکی ساخته شده که با برق ۲۲۰ ولت شهری قابل استفاده است.

اگر قصد خرید الومینیوم بر و تجهیزات صنعتی مانند دریل ستونی پیشرو، دریل 16 پیشرو و دریل گیربکسی پیشرو را دارید به نمایندگی های پیشرو دریل در سراسر کشور مراجعه نمایید.

تیغه اره آلومینیوم بر

نوع برش تیغه اره آلومینیوم بر به شکل نرم و سبک بوده و با استفاده از تیغه های دیسکی یا الماسی مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید برای بهبود فرآیند برشکاری از آب و صابون هنگام کارکرد دستگاه استفاده می شود. تیغه های دیسکی یا الماسی دارای پوشش محافظ برای ایمنی کاربران و تکنسین های دستگاه است. خنک کردن دستگاه هنگام حرکت تیغه و پاک کردن دندان های تیغ مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از دستگاه از دستگاه محلول آب و صابون را باید در مخزن مشخصی قرار دهید که توسط یک لوله به سمت تیغه منتقل شود.

خرید اره آلومینیم بر

اره آلومینیوم بر ویژگی های بسیاری دارد که در زمان خرید می توانید بهره مند شوید. برشکاری اره آلومینیوم بر شرکت پیشرو دریل قابلیت برشکاری در زوایای مختلف را داشته و کیفیت بسیار بالایی در برشکاری دارد. می توانید تا زاویه ۹۰ درجه برشکاری نمایید. بلبرینگ های ساخته شده برای دستگاه از بهترین متریال بوده و برای افزایش طول عمر دستگاه کلید و سنسور حرارتی تعبیه شده است که از بیش از حد گرم شدن دستگاه جلوگیری می کند.

برای برش انواع ام دی اف، چوب و آلومینیوم می توانید از این دستگاه استفاده نمایید. برای اطلاع از ویژگی های انحصاری دستگاه و خرید تجهیزات صنعتی مانند میز صلیبی، دریل ستونی، دریل قلاویز زن کلاچی به فروشگاه و نمایندگی های پیشرو دریل در سراسر جهان مراجعه کرده و می توانید از طریق سایت نیز به جزئیات خرید اره آلومینیوم برو سایر تجهیزات صنعتی توجه نمایید.