برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی

31 اسفند 1400

معرفی برندهای خارجی  دریل صنعتی


دریل ستونی از تجهیزات مورد استفاده در فعالیت های صنعتی بوده و در سراسر دنیا توسط برند های خارجی مختلفی ساخته می شود. برای بررسی برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی همراه ما باشید.
 


بوش


شرکت بوش یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین تولید کنندگان ابزارآلات صنعتی جز برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی در جهان بوده که محصولات خود را سراسر جهان و خاورمیانه صادر می کند. دریل ستونی بوش جزء محصولات مطرح این مجموعه بوده که در انواع مدل های مختلف بر حسب نوع کاربرد مشتریان ساخته و محصولات خود را ارائه می کند
دریل های ستونی بوش کاربرد های مختلفی برای کاربران داشته که علاوه بر سوراخکاری محیط و اجسام، می تواند برای فعالیت های دیگری از جمله فرزکاری و غیره نیز برای شما مفید و کاربردی باشد.


پروکسن


اگر می خواهید یکی از محصولات با کیفیت بین المللی و از برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی را خریداری کنید، می‌ توانید دریل نوع ۲۲۰ پروکسن را خریداری نمایید. این محصول از سرعت و قدرت بالایی برخوردار بوده و در عین حال از ابعاد کوچکتری برخوردار است. برای کارگاه های تولیدی و صنعتی مناسب است. 
دریل ستونی پروکسن به خاطر ابعاد آن برای شما جاگیر نخواهد بود. این محصول یکی از بهترین محصولات سایت آمازون بوده که می توانید از طریق نمایندگان مجموعه تهیه و خرید نمایید.  

 

معرفی برندهای خارجی  دریل صنعتی
 


Guede


دریل ستونی Guede یکی از برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی در  جهان بوده که محصولات خود را از بهترین متریال روز جهان می سازد. تمامی محصولات این مجموعه استانداردهای روز اروپا و آمریکا را دارد در نتیجه از قدرتمند ترین موتور ها برای ساخت این دستگاه استفاده شده است. اگر قصد خرید دریل ستونی با کیفیتی را دارید، در لیست خرید خود این محصول را نیز قرار دهید.


بماتو (Bemato)


تمامی محصولات مجموعه بماتو ساخت کشور کره جنوبی بوده و با گارانتی مادام العمر برای کاربران ارسال می شود. دریل ستونی یکی از محصولات با کیفیت و مشهور شرکت بماتو بوده که از تجهیزات مقاوم برای ساخت دریل ستونی استفاده می کند. تجهیزات صنعتی این مجموعه را می توانید در کارخانجات و کارگاه های تولید تجهیزات خودرو و فلزکاری مشاهده نمایید. 
با توجه  به استحکام تجهیزات مورد استفاده در ساخت دریل ستونی، از استقبال خریداران مواجه شده است. همچنین برای خرید سایر تجهیزات صنعتی روز دنیا می توانید از محصولات شرکت بماتو خریداری نمایید.


مقایسه شرکت های تولید کننده ایرانی و خارجی


یکی از برترین برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی، کارخانه پیشرو دریل بوده که بیش از ۳۰ سال است که به صورت تخصصی تجهیزات صنعتی از جمله دریل ستونی، میز صلیبی، دریل ایستاده و سایر محصولات صنعتی را تولید می کند. برای خرید محصولات صنعتی با قیمت و کیفیت فوق العاده، به نمایندگان فروش این مجموعه در سراسر کشور مراجعه نمایید.


 

مقایسه شرکت های تولید کننده ایرانی و خارجی


کیفیت محصولات ایرانی


برخی از تجهیزات ساخت دریل های ستونی ایرانی، وارداتی بوده و مجموعه پیشرو دریل سعی کرده از کامل ترین بهترین متریال و تجهیزات لازم برای ساخت دریل ستونی استفاده نماید. به دلیل اینکه دریل ستونی به صورت دائمی در حال فعالیت بوده، در صورت عدم استفاده از تجهیزات با کیفیت، در کمترین زمان دچار آسیب و خرابی می شود.


انواع محصولات تولید شده صنعتی ایرانی


تجهیزات صنعتی مجموعه پیشرو دریل در مقایسه با بهترین برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی، پیشتاز بوده و توانسته روز به روز تجهیزات خود را پیشرفته تر کرده و ارتقا دهد. در نتیجه تمام مشتریان در مقایسه با محصولات خارجی از برند پیشرو رضایتمند بوده و می توانیم به مزایای دریل ستون پیشرو دریل اشاره نماییم. 


مورد اول قیمت مقرون به صرفه آن است. با توجه به اینکه دریل ستونی سنگین است و جابجایی آن برای می افراد میسر نیست، پس هزینه حمل و نقل و انتقال آن به کشور بسیار هزینه ‌بر خواهد بود. دریل های ستونی پیشرو دریل از لحاظ هزینه کیفیت و تجهیزات ساخت آن جزء بهترین محصولات حال حاضر بازار ایران محسوب می‌ شود.


جمع بندی


اگر قصد خرید انواع تجهیزات صنعتی مانند دریل ستونی، دریل ۱۶ پیشرو دریل، قلاویز زن پیشرو، دریل ایستاده، میز صلیبی و غیره را دارید، در وهله اول به مجموعه پیشرو دریل مراجعه نمایید. می توانید با مقایسه محصولات این مجموعه به کیفیت قدرت و سرعت تجهیزات پیشرو دریل پی ببرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برند های خارجی تولید کننده دریل ستونی و همچنین برند های ایرانی این دستگاه، به مقالات سایت پیشرو در این مراجعه نمایید.