کاربرد سنباده نواری در صنایع هوافضا

31 اسفند 1400

سنباده نواری در صنایع هوافضا کاربرد های بسیاری داشته و مورد استفاده در صنایع دیگر همچون خودرو سازی و غیره است. همراه ما باشید تا سنباده نواری را معرفی کرده و به کاربرد های اصلی ان بپردازیم.

 

معرفی سنباده نواری

 

سنباده نواری در حقیقت ورقه ای بوده که از جنس کاغذ، مقوا یا پارچه ساخته می شود. این محصول برای ساییدن انواع تجهیزات مختلف از جمله گچ، سرامیک، چوب، فلزات و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. سنباده کاربرد های مختلفی داشته که از جمله می توانیم به سوهان کردن، ساییدن و صیقل دادن محصولات مختلف شاره نماییم. اگر نگاهی به صنایع مختلفی از جمله قطعه ‌سازی خودروها، تولید قطعات آلومینیومی، صنعت چوب، شیرآلات بهداشتی و صنعتی داشته باشید، با انواع سنباده نواری آشنا می شوید.

 

تنوع سنباده نواری

 

سنباده نواری در انواع مختلفی ساخته می ‌شود که بر حسب نقاط قوت و ضعف آن ها از هم دیگر متمایز می ‌شوند. همچنین قبل از خرید، بررسی ‌های لازم را انجام داده تا در هنگام کار دچار پارگی، شکستگی و ترک خوردگی نشود. اگر قصد خرید تجهیزات صنعتی و بادوام دارید می توانید از مجموعه پیشرو دریل خریداری نمایید.

برای مشاهده انواع سنباده نواری و خرید محصولات مرتبط با سنباده نواری، می توانید به سایت و فروشگاه های مورد تایید شرکت و مجموعه پیشرو دریل مراجعه نمایید. خرید انواع  فنردریل پیشرو، قلاویز زن و دریل ایستاده را دارید، به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده با امکانات و ویژگی های این دستگاه ها آشنا شوید.

 

تنوع سنباده نواری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاربرد سنباده نواری در هوافضا

 

یکی از موارد و کاربرد سنباده نواری در صنایع هوافضا بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. سنباده های نواری برای تراشیدن فولاد، کربن، انواع فلزات و آلومینیوم استفاده می شود. این تجهیزات و ورق های آهنی در ساخت خودرو و تجهیزات هوافضا و کشتی استفاده می شود. با استفاده از سنباده نواری می توانید قسمت های مختلف چوب و فلز دار را صاف و یکدست کنید. در نتیجه باعث زیبا تر شدن قطعه مورد نظر می شود.

 

 

ویژگی های سنباده نواری

 

یکی از دلایل استفاده از سنباده نواری انعطاف پذیری آن بوده که برای استفاده در انواع فلزات صنایع چوبی مناسب است. با استفاده از سنباده نواری می‌ توانید تجهیزات مرتبط با صنایع هوافضا را صیقل داده تا از اصطکاک هوا در مقابل سرعت به میزان قابل توجهی کاسته شود. برای مشاهده تجهیزات و صنایع مرتبط با آهنگری و چوب بری می توانید به فروشگاه و سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و با انواع دریل ستونی و صنعتی، میز صلیبی، مولتی اسپیندل و غیره آشنا شوید.

 

جنس و کیفیت سنباده نواری پیشرو دریل

 

 سنباده های نواری را از انواع پارچه هایی همچون پلی استر منعطف می سازند که برای سنباده زنی انواع ذرات اکسید آلومینیوم، سیلیکون و سرامیک مناسب است. سنباده های نواری بسیار انعطاف پذیر بوده و باعث شکل دادن به انواع دستگیره ها و قطعات شیار دار می شود. برای انتخاب انواع سنباده نواری به تجهیزات کار خود دقت نمایید. قسمت های مختلف سنباده از جمله دانه های سنباده را در نظر گرفته تا بهترین جنس و نوع سنباده را انتخاب نمایید.

 

جنس و کیفیت سنباده نواری پیشرو دریل

 

سنباده کاغذی

 

یکی از کاربرد سنباده های کاغذی برای سطوح گچی است. اگر فعالیت هایی مانند چوب بری و صیقل چوب را دارید، می توانید از سنباده های کاغذی استفاده نمایید. سنباده سخت و نرم را می توانید در کاربرد های مختلفی از جمله هوافضا مورد استفاده قرار دهید.

 

حفظ کیفیت و نگهداری از سنباده نواری

اگر قصد خرید انبوه انواع سنباده نواری را دارید، باید به نکات نگهداری صحیح آن توجه نمایید که محصول خریداری شده دچار افت کیفیت و کارایی نشود. رطوبت در نگهداری سنباده نواری اهمیت بسیاری دارد و باید شرایط و رطوبت محیطی را در نظر داشته باشید. سعی کنید سنباده نواری را در انبار نرمالی از نظر آب و هوایی قرار داده که رطوبت و خشکی بیش از حدی نداشته باشد. مناسب ترین دما برای نگهداری سنباده نواری ۱۸ الی ۲۶ درجه سانتیگراد است.

برای استعلام قیمت انواع سنباده نواری، دریل ستونی، میز صلیبی و آگاهی از سایر کاربرد سنباده نواری در صنایع هوافضا، با کارشناسان فروش سایت پیشرو دریل در ارتباط باشید تا اطلاعات جامع تری را برای شما ارائه نمایند.