میز صلیبی اهرمی چه کاربردی دارد؟

31 اسفند 1400

یکی از تجهیزات مورد نیاز برای برشکاری و فرز کاری با دریل ستونی یا دریل ایستاده، میز صلیبی اهرمی است. اگر قصد خرید میز صلیبی اهرمی را دارید، با توضیحات این محصول با ما همراه باشید.

 

معرفی دستگاه میز صلیبی

 

میز صلیبی اهرمی برای انواع فلزکاری، سبک کاری و کار های صنعتی مناسب است. از دریل های پایه دار برای دقت بیشتر انجام کار استفاده می شود. این میز قابلیت اجرا بر روی دستگاه فرز را دارا بوده و می ‌توانید از مزایا و خصوصیات این دستگاه در انواع دریل کاری و فرزکاری استفاده نمایید.

 

کاربرد ها و شاخص های مهم

 

یکی از کاربرد های میز صلیبی، استفاده بر روی انواع دریل ها بوده و می توانید قطعات مختلف چوبی، فلزی و سایر متریال ها را سوراخ کاری یا فلزکاری نمایید. پایه میز صلیبی از آلومینیوم دای کست تولید شده و برای نگهداری قطعات به صورت دقیق بر روی میز ساخته شده است. همچنین می توانید انواع تجهیزات دیگر پلاستیکی و مواد سبک را نیز با استفاده از دریل ستونی و میز صلیبی اهرمی سوراخکاری نمایید.

 

کاربرد ها و شاخص های مهم

 

ویژگی های میز صلیبی

 

میز صلیبی محور اهرمی به صورت دو جهته بوده و می توانید در دو جهت مبتنی بر تکنیک های صنعتی استفاده نمایید. دقت میز صلیبی اهرمی حدود دو صدم بوده و در ساخت میز از تجهیزات با کیفیتی استفاده شده و به صورت سنگ خورده طراحی و ساخته شده است.

اگر قصد خرید میز صلیبی اهرمی را دارید، می توانید برای آشنایی با جزئیات این محصول، به صفحات سایت کارخانه پیشرو دریل مراجعه کنید. در صورت رضایت و تمایل از فروشگاه های معتبر پیشرو دریل در کشور این محصول را خریداری نمایید. کیفیت تجهیزات ساخته شده باعث شده محصول از رضایت کامل مصرف کنندگان برخوردار بوده و می توانید در دو حالت تک جهت یا دو جهت صرف فعالیت خود خریداری نمایید.

 

جزئیات محصول

 

میز صلیبی اهرمی دارای وزن حدودی ۲۸ کیلوگرم بوده که حمل و نصب آن بر روی تجهیزات مختلف آسان است. می‌ توانید از دقت حرکتی ۲۰ میکرون در هنگام فعالیت برخوردار شوید. ارتفاع دستگاه در حدود ۱۳۰ میلی متر طراحی شده است. جنس محصول از چدن بوده و می توانید از از ویژگی های انحصاری میز صلیبی شرکت پیشرو دل استفاده نمایید. پیشرو دریل به صورت انحصاری محصولات خود را در بازار عرضه می کند. برای اطلاع از سایر جزئیات محصول به صفحه اختصای محصول در سایت مراجعه نمایید.

 

 

قدرت و استحکام میز صلیبی

 

این میز صنعتی بسیار مستحکم بوده و می تواند در برابر ارتعاشات، فلزکاری و برش کاری بسیار مستحکم ظاهر شود. به خطر استحکام، از دقت بالایی در انجام کار برخوردار است. دستگاه در برابر ارتعاشات براده برداری، موقعیت خود را حفظ کرده و بر روی میز به صورت ثابت می ماند. در زمان استفاده برای استخکام بیشتر از گیره های میز صلیبی استفاده نمایید.

در زمان خرید حتما به قدرت و استحکام دستگاه توجه نمایید. در صورت عدم استحکام مناسب، دستگاه برای شما کارایی آنچنانی نداشته و خطا بیشتری در هنگام کار خواهید داشت.

 

نقاط قوت و ضعف دستگاه

 

اگر به ویژگی های دستگاه میز صلیبی اهرمی توجه نمایید، دستگاه در دو حالت تک جهته یا دو جهت ساخته شده است. هر کدام از مزایا و معایب و ویژگی های خاصی برخوردار هستند. می توانید در جهت های مختلف از میز صلیبی استفاده نمایید. امکان متحرک سازی و جابجایی آن در طول عرض مورد نیاز وجود دار. می توانید به کمک اهرم های میز جا به جا نمایید.

در زمان خرید حتما به حرکت مفید دستگاه، ابعاد صفحه روی میز و حرکت دستگاه وقت نمایید که از مهم ترین موارد در زمان خرید میز محسوب می شود.

 

سخن آخر

 

شرکت دریل سازی پیشرو یکی از با سابقه ترین شرکت های ارائه کننده تجهیزات صنعتی بوده و در نمایشگاه های بین المللی توانسته موفق ظاهر شود. تمام محصولات تولیدی این شرکت قابل مقایسه با کیفیت جهانی است. می توانید برای خرید انواع دریل ستونی، دریل مولتی اسپیندل و سایر تجهیزات صنعتی به شرکت مراجعه نمایید. بحث امروز ما در مورد میز صلیبی اهرمی بود که در طول مقاله به توضیحات این مقاله و کاربرد های آن پرداختیم. 

مطالب مرتبط: میز صلیبی چیست و کاربرد آن چگونه است؟