هدف از تاسیس کارخانه پیشرو

31 اسفند 1400

آشنایی با شرکت پیشرو


برند دریل سازی پیشرو برای صنعتگران نامی آشنا و شناخته شده است. کارخانه دریل سازی پیشرو نخستین بار در سال 1363 به اهتمام آقای جبراییل دهقانی به نام ابزار سازی پیشرو وارد عرصه صنعت و تولیدات ملی شد. این برند از سال 1363تا به حال با همین نام محصولات خود را تولید و عرضه نموده است.


کارخانه پیشرو در شهرک صنعتی تهران ، جاده ساوه ، شهرک صنعتی چهاردانگه ، خیابان 15 دایر شده است.
هدف شرکت پیشرو از تولید محصولات کیفیت بالا، قیمت مناسب و رضایت مشتری بوده است که به لطف تیم مجرب و متخصص، بهره گیری از ماشین آلات به روز و فناوری روز دنیا توانسته است به این هدف برسد وبا ارایه محصولات با کیفیت و گارانتی پس از فروش نظر مشتری را به خود جلب کند.

شما می توانید انواع دریل های ستونی، میز صلیبی، فنرهای دریل ستونی، آره الومینیومی، و ... را از این برند تهیه کنید، علاوه بر حمایت از تولید کنندگان ایرانی از کیفیت بالای و گارانتی پس از فروش محصولات نیز بهره بگیرید.

 


محصولات کارخانه پیشرو

محصولات کارخانه پیشرو


اگر سرو کارتان با صنایع چوب، فلز، کاشی و غیره است حتما با دریل های ستونی آشنایی دارید، معروف ترین محصول برند پیشرو نیز دریل های ستونی است. در این بخش از مطلب ما به معرفی چندین مدل از محصولات تولید شده توسط این کارخانه می پردازیم:


دریل ستونی مدل M16


دریل ستونی پیشرو مدل M16دارای سرعت قابل تنظیم از 250 تا 2300دور در دقیقه با موتور ۷۵/۰ کیلو وات است. در این دریل شفت در بیرون دستگاه قرار گرفته است از این رو فقط سه نظام 16 می توان روی آن نصب نمود. این دریل به لطف دقت بالای شفت اسپیندل و رنج ما گیر پایین برای ایجاد سوراخ های ظریف و ذقیق، مته کاری های کوچک، قلاویز های کوچک و .... روی سطوح مختلف مناسب است.


دریل M25


محصول دیگر کارخانه پیشرو دریل M25 است.این دریل از گونه مورس ۳ است و قابلیت نصب سه نظام 16 تا 25 و کلت به شفت را دارد. نوع موتور این دریل 1/5 کیلو وات است. این موتور شش دور متغیر دارد. این دریل در دو سایز 138 سانت و 165سانت بر اساس نیازهای شما تولید و عرضه می شود اگر تمایل به اضافه نمودن سیستم قلاویز زن بر روی این دریل را دارید، می توان قلاویز 16 نیز روی آن نصب کرد.

 

دریل فرز ستونی مدل M25S


یکی دیگر از محصولات پرکاربرد وبا کیفیت ماهانه پیشرو دریل فرز ستونی پیشرو مدل M25S می باشد. این دریل آزمون مورس 3است و قابلیت نصب کلت به شفت و سه نظام 16 تا 25روی آن وجود دارد.موتور تعبیه شده بر روی آن 1/5کیلو وات است. این موتور شش سرعت مختلف دارد. این دریل را می توان در صنایع گوناگون به کار گرفت و در هر حرفه ای به کمک شما می آید.


دریل ستونی مدل M32


دریل ستونی مدلM32 از بزرگترین دریل های تولید شده توسط کارخانه پیشرو است. نصب 50 نوع مته را دارد و انواع موس 4 است. فرزکاری سه نظام و مته و کلت را می توان روی این دریل نصب کرد.

دریل ستونی مدل M32

اره آلومینیوم بر سوپر برش PEN S 350، اره آلومینیوم بر Alfa M300 ،میز صلیبی محور یک جهته مدل ald d150pn،میز صلیبی محور یک جهته مدل ald d300pn،دریل ستونی قلاویززن کلاچی (کلاچ دار)دریل ستونی و صنعتی گیربکسی Z 5040،
دریل ستونی m-20 ، میز صلیبی 300 دو جهته،گیره زیر دریل ستونی و صنعتی و ایستاده،دریل ستونی قلاویززن و حدیده زن و .... از دیگر محصولات برند پیشرو می باشند که پرداختن به تمام آنها در این مطلب نمی گنجد. برای آشنایی بیشتر با محصولات این برند به سایت پیشرو دریل نیز می توانید مراجعه کنید.

چرا باید محصولات ایرانی پیشرو دریل را انتخاب کنیم

چرا باید  محصولات  ایرانی  پیشرو دریل را انتخاب کنیم
در سال های اخیر، خرید برندهای خارجی، نمایندگی های خرید خارج از کشورو روش های مختلف خرید بسیاری از مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار داده است. اگر خرید برندهای خارجی فقط کالاهای لوکس و گران قیمت باشد، پس قابل درک است.

بالاخره تکنولوژی و کیفیت تولید خارجی مزایایی دارد، اما امروزه بسیاری از کالاهای تولیدی به خصوص در زمینه ابزار سازی و صنعت از آخرین تکنولوژی ها و دانش روز دنیا بهره می گیرند. با خرید برند خارجی نه تنها یک محصول با کیفیت تر نمی خرید بلکه یک محصول همسطح و یا حتی ضعیف تر از کالای ایرانی را به قیمت گزاف تهیه می کنید.


امروزه با بهبود مصرف ملی و استانداردهای زندگی، مردم نیازهای بالاتری برای کیفیت و عملکرد کالاها دارند ومی توانید در میان برندهای ایرانی از جمله در صنعت ابزار سازی برندی چون برند پیشرو کالاهایی را پیدا کنید که نیازهای شما را در کیفیت بالا برآورده می کند و به راحتی می توانید از مزایای خدمات پس از فروش این برند بهره بگیرید.