خرید دریل ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو 

26 دی 1400

دریل ستونی یکی از ابزارهای سوراخکاری است که به دو شکل رومیزی و یا زمینی به منظور سوراخکاری و قلاویز کاری مواردی همچون چوب و فلز استفاده می گردد. شما می توانید برای خرید این دستگاه به شرکت دریل ساخت پیشرو، مراجعه کنید. جهت آشنایی بیشتر با دریل پیشرو با همان دریل ستونی در ادامه مقاله همراه ما باشید.

همینطور میتوانید از دیگر بخش های ما که شامل خرید دلر قلاویززن پیشرو میشود نیز استفاده کنید.

معرفی دریل ستونی پیشرو

دریل پیشرو جزو ابزارهای موتوری به شمار می رود که به منظور قلاویز‌کاری‌ و سوراخ کاری موادی همچون پلاستیک، چوب و فلز به کار می رود. در واقع با خرید دریل ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو می توان به طور همزمان هردو عمل قلاویزکاری و سوراخکاری را با دقت بسیار زیادی انجام داد. 
اما نمی توان گفت که استفاده از این دستگاه ها می تواند برای همه عموم مناسب باشد. به طور مثال برای تعمیرات. جزئی در منزل و یا سوراخ کاری های جزئی خرید این نوع دریل به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. اما برای کسانی که کارگاه دارند و به طور مداوم با چوب و موارد نظیر آن کار می کنند، خرید دریل ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو می تواند انتخاب کاملا هوشمندانه ای باشد. به عبارت دیگر دریل های پیشرو برای کارهایی که به حساسیت و دقت بالایی نیاز دارند، بیش تر استفاده می شوند.
دریل های ستونی معمولا وزن سنگینی داشته و به دلیل ابعادی که دارند، فضای بسیار زیادی را اشغال می کنند. اما برخلاف دستگاه دریل های معمولی به قدرت دست اپراتور نیازی ندارند، در این دریل های قطعه کار مورد نظر درون گیره دریل قرار گرفته و بدون دخالت دست، پخ زنی، قلاویز کاری و سوراخ کاری انجام می شود. درست برعکس دریل های معمولی که باید قدرت دست اپراتور بسیار زیاد باشد تا در کار خطایی رخ ندهد، در دریل ستونی پیشرو بدون وجود چنین مشکلاتی کار با حساسیت بسیار زیادی انجام خواهد شد.

خرید دریل ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو چه مزیتی دارد؟

دریل های ستونی پیشرو از جمله دستگاه های هستند که بیش از حد تصور ما در کارهای گوناگون کاربرد دارند. خرید دریل پیشرو از شرکت دریل ساخت پیشرو به شما کمک می کند که وسیله های مختلفی را به سهولت کافی و دقت بالا بسازید. بر روی این دریل ها، مته های در اندازه های گوناگون، قابل استفاده هستند. دریل های ستونی از نظر قدرت و دقت به هیچ وجه با دستگاه های دریل معمولی قابل مقایسه نیستند. 
مکانیزم حرکتی این دریل ها نیز مبنی بر یک نوع مکانیزم به حالت چرخشی است که اسپیندل نام دارد. در این نوع دستگاه دریل، روی سه نظام دستگاه، مته ها قرار خواهند گرفت. سه نظام نیز در قسمت انتهایی اسپیندل تعبیه شده است که حرکت آن به صورت عمودی است.
از جمله دیگر مزایا خرید دریل ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو این است که دارای قابلیت تنظیم عمق هستند، به عبارت دیگر به وسیله این دستگاه ها می توان سوراخ کاری و قلاویز کاری در هر عمقی انجام داد. برای خرید دریل پیشرو، لازم است که حتما یکسری نکات را در نظر داشته باشید که در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم.

بیشتر بخوانید:اجزای دریل ستونی و کاربرد آن

نکات مهم برای خرید دریل پیشرو از شرکت دریل ساخت پیشرو

برای خرید دریل های ستونی از شرکت دریل ساخت پیشرو، لازم است که حتما به نکاتی توجه کنید، تا در زمان خرید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:

اندازه سه نظام دستگاه

در واقع هر چه قدر اندازه سه نظام بیش تر باشد, میزان قدرت دریل و ارتفاع آن میز افرایش پیدا می کند. به طور معمول سایز سه نظام دستگاه از اندازه ۱۳ تا ۳۲ وجود دارد. هرچه قدر سه نظام دریل بزرگ تر باشد، به طبع قدرت موتور نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

توان دستگاه

در واقع هنگام خرید دریل پیشرو از شرکت دریل ساخت پیشرو باید به این مورد توجه داشت که هر چه قدر توان موتور‌ بیش تر باشد، می توان با مواد های سفت تر و سخت تری کار کرد. شما می بایست  براساس زمینه کاری خود، توان موتور دریل ستونی را در نظر داشته باشید.

قابلیت تنظیم محل سوراخکاری

در دریل های ستونی پیشرو یک بخش به عنوان میز کار در نظر گرفته شده است که در تمام دریل ها می‌ توان آن را تنظیم کرده و بالا یا پایین کنید.