ساخت انواع مولتی اسپیندل با نقشه مشتری

22 فروردین 1402

ساخت انواع مولتی اسپیندل در کارخانه پیشرو دریل تحت نظارت افراد متخصص و کارآمد و طراحان مجرب انجام خواهد شد. شرکت دریل سازان پیشرو محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و در مدت زمان کوتاه به مشتریان خود تحویل می دهد. همچنین با توجه به نقشه و طرح مورد نظر مشتری به تولید انواع مولتی اسپیندل می پردازد. برای طراحی مناسب و مورد نظر خود با کارشناسان و طراحان این شرکت مشاوره نمایید.

 

توضیحات اجمالی درباره مولتی اسپیندل

 

قابل ذکر است که ساخت انواع مولتی اسپیندل اهمیت زیادی دارد چرا که از این ابزار برای سوراخ کاری، قلاویز کاری و برقوکاری چندین حفره به صورت هم زمان مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت می توان روی قطعه کار با قطرها و زوایای مختلف عملیات های مذکور را با سرعت بالا انجام داد.

 برخی از کارخانه های صنعتی این عملیات گفته شده‌ را توسط نیروهای انسانی انجام می دهند‌ که در این صورت امکان وجود خطای انسانی بسیار زیاد است. همچنین با نیروی انسانی نمی توان تعداد زیادی را تولید نمود و تنها برای مواقعی مناسب است که تعداد محدودی از سفارش مد نظر باشد. اما در تیراژ های زیاد حتما باید از مولتی اسپیندل استفاده نمود. این دستگاه ها بروز خطای انسانی را از بین برده و در مدت زمان کوتاه تری می توان تعداد بیشتری را تولید نمود.

 

توضیحات اجمالی درباره مولتی اسپیندل

 

انواع مولتی اسپیندل را بشناسیم

 

به طور کلی باید گفت که مولتی اسپیندل ها در دو نوع ثابت و متغیر تولید می شوند. هر دوی این مدل ها را می توان در انواع دریل ستونی، دستگاه های فرز و سایر دستگاه ها به کار برد. نکته دیگر این است که هر کدام از این مدل ها می توانند دارای محورهای متعدد باشند‌. برای سفارش ساخت انواع مولتی اسپیندل می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب و با طراحان ما مشاوره نمایید.

 

آشنایی با مولتی اسپیندل متغیر

 

در ساخت انواع مولتی اسپیندل می توانید انتخاب کنید که چند محوره باشند و به صورت خطی یا غیر خطی تولید شوند‌. معمولا مولتی اسپیندل های متغیر را بهتر صورت دو محوره ( دوتایی)، سه محوره (سه تایی) و چهار محوره ( چهارتایی) تولید می کنند. قابل ذکر است که مولتی اسپیندل های متغیر را در سایز های مختلف تولید می کنند و با توجه به سایز می توان هر کدام را برای کار خاصی استفاده نمود.

 برای کارهایی از جمله سوراخ کاری، قلاویز کاری و برقو کاری می توان مدل مورد نیاز و مناسب را به کار برد. ساختار این مولتی اسپیندل های متغیر به این صورت است که حرکت آن نا تابع یک دایره بزرگ می باشد. البته هر محور حول خود که همان دایره کوچک است قابل حرکت است. در این شرایط می توان فاصله محورها را تنظیم نمود.

درباره مولتی اسپیندل های ثابت بدانیم‌

مولتی اسپیندل های ثابت به گونه ای ساخته می شوند که فاصله بین محورها ثابت است. با توجه به نقشه مورد نظر مشتری و طرح درخواست شده او می توان مدل را تولید نمود.

مزایای مولتی اسپبندل

در حالی که درباره ساخت انواع مولتی اسپیندل صحبت می کنیم بهتر است با مزایای این دستگاه نیز آشنا شویم. درباره این مولتی اسپیندل ها باید گفت که بسیار با دقت کار می کنند و کیفیت بالایی دارند‌. می توان در کمترین زمان ممکن در زاویه های مختلف سوراخ کاری را انجام داد. همچنین می توان در گام های مختلف عملیات قلاویز کاری را نیز به انجام رساند.

یکی از ویژگی های مهم این دستگاه این است که بدون پیاده سازی چرخ دنده ها می توان روغن کاری و گریس کاری را انجام داد. همچنین برای ماشین کاری می توان با چند دیسک و با قدرت و سرعت لازم کار را به پایان رساند. نکته بسیار مهم درباره این دستگاه افزایش راندمان تولید می باشد و از سوی دیگر در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد چون آن‌ را کاهش می دهد. از آن جایی که به کار بردن نیروی انسانی کاهش پیدا می کند، ضایعات کمتری نیز تولید خواهد شد.

 

مزایای مولتی اسپبندل

 

سفارش و ساخت انواع مولتی اسپیندل با طرح مورد نظر مشتری

 

در کارخانه پیشرو دریل این فرصت را به مشتریان عزیز می دهند که طبق طراحی خودشان سفارش ساخت انواع مولتی اسپیندل را بدهند. طراحان ما با توجه به خواسته مشتری طراحی اولیه را توسط نرم افزارهای مربوطه انجام داده و پس از تایید و تولید نمونه، برای تولید تعداد خواسته شده مشتری اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

سخن پایانی

در این مقاله درباره ساخت انواع مولتی اسپیندل البته طبق طرح خواسته شده مشتری ها صحبت های لازم را انجام دادیم‌. در گروه پیشرو دریل همیشه نظر و خواست مشتری دز اولویت قرار دارد. در کارخانه پیشرو دریل تعداد درخواستی مشتری را تولید و با بهترین کیفیت عرضه می کنیم. شرکت دریل سازان پیشرو این افتخار را دارد که کیفیت در محصولات ما حرف اول را می زند و در کمترین زمان ممکن سفارشات به مشتری تحویل داده می شود.