کدام مدل مولتی اسپیندل بیشترین استفاده را دارد؟

15 فروردین 1402

مولتی اسپیندل پیشرو یک ابزار خاص و پر کاربرد می باشد و برای سوراخ کاری و قلاویز زنی مورد استفاده قرار می گیرد. گروه پیشرو دریل این مقاله را برای آگاهی بیشتر شما تدارک دیده است. شرکت دریل سازان پیشرو با تولید ابزار با کیفیت همیشه در کنار شما بوده و نوید این را دارد که با پشتیبانی دریل پیشرو اعتماد و اطمینان شما را جلب نماید‌.

مولتی اسپیندل خاص پیشرو را بیشتر بشناسیم.

مولتی اسپیندل ها را برای فرایندهایی مثل سوراخ کاری و قلاویز زنی مورد استفاده قرار می دهند‌. اما بهترین مدل مولتی اسپیندل همان نمونه خاص پیشرو دریل می باشد. دقت این دستگاه بسیار زیاد است و به طور هم زمان می تواند چندین سوراخ را ایجاد نماید. در ادامه چند مدل از مولتی اسپیندل را برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

مولتی اسپیندل خطی

یکی از تولیدات کارخانه پیشرو دریل، مولتی اسپیندل خطی می باشد. این مولتی اسپیندل قادر است تمام فعالیت های سوراخ کاری و قلاویز زنی خود را در یک راستا انجام دهد.

 

مولتی اسپیندل خطی

 

مولتی اسپیندل دایره ای یا گرد

نوع دیگری از انواع مولتی اسپیندل تولید شده در گروه پیشرو دریل، نمونه گرد یا دایره ای است. شیوه کار این مولتی اسپیندل به این گونه است که سوراخ کاری و قلاویز زن کلاچی را به صورت دایره مانند انجام می دهد.

مولتی اسپیندل خاص پیشرو

نوع دیگر از این مولتی اسپیندل ها، نمونه خاص پیشرو دریل است که ویژگی متخصر به فرد خود را دارد. این دستگاه قادر است فاصله بین سوراخ ها یا قلاویز ها را تنظیم نماید. این ویژگی دقت این دستگاه را نشان می دهد. برای ساخت تمام قطعات این مولتی اسپیندل از فولاد آب دیده استفاده می‌ شود و به شیوه حرارتی آن را تولید می نمایند. نکته مهم دیگر این است که در کارخانه های گروه پیشرو دریل از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود و بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

 

مزایای مولتی اسپیندل خاص گروه پیشرو دریل

همان گونه که قبلا گفته شده است، مولتی اسپیندل خاص تولید شده در گروه پیشرو دریل از بهترین مدل ها می باشد. دقت این دستگاه در زمینه سوراخ کاری زیانزد می باشد. درباره دقت این دستگاه برای سوراخ کاری باید گفت که حدود یک هزارم میلی متر دقت دارد. این آمار و ارقام نشان دهنده دقت بسیار بالای این دستگاه می باشد. همچنین باید گفت که استفاده از این دستگاه می تواند سرعت تولید را بسیار افزایش دهد و تعداد تولیدات را بالا می برد.

هنگام تولید می توان با توجه به سرعت و دقت سورلخ کاری، سرعت تولید را نیز تخمین زد. به کار یردن این مولتی اسپیندل کار را برای شما بسیار راخت می سازد و قادر خواهید بود با سرعت و دقت چشمگیری تولیدات صنعتی خود را انجام دهید. استفاده از این دستگاه نیاز به نیروی انسانی زیاد را کاهش داده و این امر باعث می شود که با خطاهای انسانی در امر تولید خداحافظی کنید. از این رو میزان ضایعات نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

 مزایای مولتی اسپیندل خاص گروه پیشرو دریل

 

آشنایی با مهم ترین ویژگی مولتی اسپبندل خاص پیشرو دریل

اما در این قسمت ازمقاله قصد داریم درباره یک ویژگی خاص و مهم از مولتی اسپیندل خاص پیشرو دریل صحبت کنیم. مهم ترین ویژگی این دستگاه این است که قادر است در قطعات مورد نظر با زاویه های مختلف سوراخ کاری نماید. نکته دیگر این است که این امکان وجود دارد که دور محور خروجی را کم و زیاد نمود‌. در مورد ماشین کاری با این دستگاه نیز باید گفت که این امکان وجود دارد که با چند دیسک و همچنین با قدرت و سرعت خاص این کار را به انجام رساند. گام های مختلف از قلاویز زنی با این دستگاه مقدور است. این دستگاه تقریبا سبک محسوب می شود چون بدنه آن از آلومینیوم ساخته شده است. از ویژگی های مهم این مولتی اسپیندل خاص پیشرو دریل این است که برای روغن کاری و گریس کاری چرخ دنده ها نیاز نیست آن ها را پیاده کنید. در نظر داشته باشید که تمام قطعات موجود در این دستگاه طلق استانداردهای جهانی می باشد.

سخن پایانی

در گروه پیشرو دریل همیشه کیفیت و دقت محصولات حرف اول را می زند. پشتیبانی دریل پیشرو از افتخارات این گروه‌ می باشد. شرکت دریل سازان پیشرو با تولید بهترین و کارآمد ترین مولتی اسپیندل خاص کیفیت را به مشتریان خود هدیه خواهد داد.