انواع دریل ایستاده پیشرو

26 دی 1401

شناخت انواع دریل ایستاده پیشرو می تواند در پیشبرد کارهای شما نقش بسیار مهمی داشته باشد چرا که دریل ایستاده از ابزار مهم در صنعت می‌باشد. گروه پیشرو دریل با تولید و عرضه دریل ایستاده پیشرو یا همان دریل ستونی بهترین و بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان عزیر قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و واحد فروش صحبت نمایید.

دریل ستونی چیست؟

قبل از این که انواع دریل ایستاده پیشرو را معرفی نماییم، بهتر است که قدری بیشتر با دریل ایستاده یا ستونی آشنا شویم. این دریل یکی از ابزارهای مهم رومیزی و پایه دار است و در صنایع مختلف و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت و سرعت موتور را می توان کنترل نمود . به راحتی با آن کار کرد. این دریل را با نام های پایه ای، ایستاده، دینامی و ستونی در بازار مشاهده می نمایید.

معرفی انواع دریل ایستاده پیشرو

در ادامه انواع دریل ایستاده پیشرو را به شما معرفی خواهیم کرد. آشنایی با عملکرد هر کدام از این دریل ها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

دریل ایستاده مدل M16

یکی از انواع دریل ایستاده پیشرو مدل M16 می‌باشد. این دریل تا مته ۱۶ را می‌پذیرد و سوراخ کاری می کند. این دریل را می توان برای کارگاه های کوچک و متوسط که میزان کار نیز بالا می‌باشد، قابل استفاده است. ارتفاع این مدل دریل ستونی را می توان از ۱۰۵ سانت تا ۱۲۵ سانت و بنا به درخواست مشتری تولید نمود. همچنین از این دریل می توانید برای قلاویز کاری نیز استفادت نمایید.‌ گروه پیشرو دریل این ابزار را به مدت ۱۸ ماخ گارانتی کرده و به مدت ۱۸۰ ماه خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

 

 

دریل m20 از انواع دریل ایستاده پیشرو

این دریل از تولیدات جدید گروه پیشرو دریل می باشد. این ابزار که از انواع دریل ایستاده پیشرو می باشد، قادر است تا مته ۲۲ را برای سوراخ کاری استفاده نماید. اسپیندل آن ۲ است که قابلیت فرز کاری را نیز به این دستگاه داده است. همچنین می توان امکانات حدیده زنی را نیز به این دریل اضافه نمود. ارتفاع این ابزار حدود ۱۳۰ سانت است. با این ابزار می توان در تیراژ بالا و خطای نزدیک به صفر فعالیت نمود.‌ این دستگاه را می توانید با موتور سه فاز و تک فاز در بازار بیابید. به مانند سایر ابزار تولیدی پیشرو، این دریل نیز به مدت ۱۸ ماه ضمانت و ۱۸۰ ماه خدمات پس از فروش دارد.

دریل ستونی مدل M25

دریل M25 با قابلیت مته تا سایر ۳۱.۵ از انواع دریل ایستاده پیشرو می باشد. اسپیندل مورس این وسیله ۳ می باشد. با داشتن سه پولی دارای قدرت زیاد شده و قادر است دور و سرعت را تغییر دهد. گلویی این ابزار تمام فولادی است و در دو مدل نکفاز و سه فاز در دسترس است. ارتفاع این دریل حدود ۱۳۸ تا ۱۶۵ سانتی متر است. با مته حدود ۳۱.۵ قادر به قلاویز زنی می باشد. ۱۸ ماه ضمانت و خدمات پس از فروش به مدت ۱۸۰ ماه از سوی گروه پیشرو دریل ارائه خواهد شد.

دریل M32 از انواع دریل ایستاده پیشرو

در این دریل که از انواع دریل ایستاده پیشرو و پرکاربرد نیز می باشد، تا مته ۵۰ را می تواند به کار ببرد. اسپیندل مورس آن ۴ است و می توان برای فرز کاری و کف تراشی نیز مورد استفاده قرار داد چون قدرت بسیار زیادی دارد. ارتفاع این دستگاه حدود ۱۸۰ سانت است. علاوه بر سوراخ کاری می توان از این دریل قلاویز زنی را نیز انتظار داشت. در واقع باید گفت که برای سوراخ کاری، قلاویز زنی و حدیده زنی از این دریل استفاده خواهد شد. ضمامت این ابزار نیز همانند سایر تولیدات می باشد.

دریل فرز مدل m25 super

در کارخانه پیشرو‌ دریل، دریل فرز با قابلیت زیاد تولید می شود.‌ ابزار مدل m25 super از انواع دریل ایستاده پیشرو می باشد و تا مته ۳۱.۵ را می تواند برای سوراخ کاری استفاده نماید. تنظیم ارتفاع و تغییر فاصله محور تا ستون از ویژگی‌های مهم این دستگاه است.

دریل ستونی مدل قلاویز زن کلاچی

در ادامه آشنایی با انواع دریل ایستاده پیشرو، مدل دریل ستونی قلاویززن کلاچی را معرفی خواهیم کزد. این ابزار قادر است تا قلاویز زن ۸ را بر روی استیل و ۱۲ را بر روی چدن استفاده نماید. 

 

 

سخن پایانی

در این مثاله پر بار از گروه تولیدی پیشرو دریل شما را با انواع دریل ایستاده پیشرو آشنا کردیم. معرفی این مدل های متنوع شما را هنگام خرید و کار بسیار کمک خواهد کرد. برای انتخاب و خرید دریل ستونی با انواع مدل می توانید با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید و سوالات خود را بپرسید.