چگونه دریل به فرز انگشتی تبدیل می شود؟

31 فروردین 1400

فرز انگشتی کاربرد های بسیاری برای کاربران داشته و در کارگاه های تولیدی و به صورت خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به صورت تخصصی به معرفی فرز انگشتی پرداخته و نکاتی در مورد تبدیل دریل به فرز انگشتی را بررسی می کنیم.

 

کاربرد های اصلی و فرعی دریل

برای انجام فعالیت های خانگی نیاز به تجهیزات صنعتی و ابزار آلات مناسبی داریم که بتوانیم فعالیت های مورد نیاز خود را انجام دهیم. دریل ها در انواع برقی و شارژی ساخته می ‌شود که برای سوراخکاری استفاده می ‌شود. می‌ توان با نصب قطعه های مختلفی بر روی آن فعالیت های کاربردی دیگری را انجام داد و تبدیل به ابزارآلات گوناگونی کرد. می توانیم به عنوان مثال به پیچ گوشتی، فرز، فرز انگشتی، فارسی بر، اره‌ بر و غیره تبدیل نماییم که در ادامه بیشتر تبدیل دریل به فرز انگشتی  را بررسی می کنیم.

 

مراحل تبدیل دریل به فرز

 

فرز و مینی فرز از جمله دستگاه های برش بوده که برای برشکاری انواع فلز و سنگ می توان به آسانی از آن استفاده کرده و در اندازه های مختلفی سنگ و فلز را برش داد. استفاده از مبدل امکان تبدیل دریل به فرز و مینی فرز را فراهم می‌ کند و می‌ توانید دریل را که کاربرد آن سوراخکاری است، تبدیل به وسیله برشکاری نمایید.

 

تجهیزات لازم برای تبدیل دریل به فرز انگشتی

برای تبدیل دریل به تجهیزات صنعتی مختلف نیاز به رابطی خواهید داشت که بر روی سه نظام دریل قابل نصب و استفاده است. با جایگذاری مبدل می ‌توانید دریل را به تجهیزات مورد نیاز مانند مینی فرز تبدیل نمایید. اگر دریل شما حالت گیربکسی باشد، می توانید سرعت دستگاه را نیز تنظیم نمایید.

اگر قصد خرید تجهیزات صنعتی مانند دریل رومیزی، میز صلیبی، دریل ایستاده، دریل ستونی، و سایر تجهیزات صنعتی را دارید، به نمایندگی های شرکت پیشرو دریل در سراسر ایران مراجعه نمایید.

 

تجهیزات لازم برای تبدیل دریل به فرز انگشتی

 

کاربرد های مینی فرز

پس از نصب مبدل مورد نظر می توانید از فلز انگشتی خود برای برش کاری و نازک کاری مختلفی استفاده نمایید. در این صورت کافی است بر حسب نیاز خود تبدیل مناسب را خریداری نمایید و بر روی دریل و سه نظام دستگاه نصب کنید. مبدل یکی از تجهیزات کاربردی برای تبدیل دریل به فرز انگشتی بوده و با توجه به قیمت گران دستگاه فرز استفاده از این روش مقرون به صرفه به نظر می رسد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات با کارشناسان شرکت پیشرو در ارتباط باشید.

 

تبدیل فرز به سایر تجهیزات صنعتی

با استفاده از مبدل های دیگری می توانیم دریل را به تجهیزات صنعتی مورد نظر به عنوان مثال اره دیسکی، اره افقی بر، دستگاه سمباده، پولیش، پمپ آب، پمپ گریز و غیره تبدیل نماییم. برای مشاهده موارد جذاب و تکنیک های استفاده از تجهیزات صنعتی با استفاده از دریل مقالات سایت پیشرو دریل را مطالعه نمایید.

 

خرید مبدل دریل به فرز انگشتی

برای خرید انواع تجهیزات صنعتی به فروشگاه های سراسر کشور پیشرو دریل مراجعه نمایید. کافی است اقدام به خرید مبدل موردنظر و تجهیزات لازم مانند تیغه اره نمایید تا دریل را به وسیله مورئد نظر خود  تبدیل  نمایید. در نظر داشته باشید دریل ستونی یکی از تجهیزات صنعتی کارآمد در صنعت خودروسازی و تجهیزات تولید خودرو بوده که به صورت انحصاری در مجموعه پیشرو دریل تولید می شود و امکان خرید آن با تخفیفات ویژه بر حسب نیاز خود در در این مجموعه وجود دارد. می توانید دریل ستونی را بر حسب نوع برق مصرفی خود در حالت تک فاز یا سه فاز خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

جمع بندی

بحث امروز ما در مورد تبدیل دریل به فرز انگشتی بود. با استفاده از ایده های کارآمد می توانید به جای خرید تجهیزات صنعتی گران قیمت از دریل به عنوان وسیله کارآمد خود استفاده نمایید. برای انجام این کار تنها به مبدل و تیغه تجهیزات مورد نیاز خود نیاز خواهید داشت. برای خرید تجهیزات صنعتی متناسب با نیاز خود مانند میز صلیبی، دریل ایستاده پیشرو غیره به سایت پیشرو دریل مراجعه نمایید.