دریل ستونی کلاچ دار چه کاربردی دارد؟

31 اسفند 1400

اگر به کارگاه های تولید قطعات خودرو و تجهیزات فلزی مراجعه کرده باشید، حتما با دریل ستونی کلاچ دار آشنا شده اید. اگر قصد خرید دریل ستونی را دارید، تا آخر مقاله همراه ما باشید.


معرفی دریل ستونی کلاچ دار


دریل ستونی کلاچ دار یکی از تجهیزات ضروری در صنایع فلزی همچون خودروسازی است. برای سوراخکاری،  قلاویز زنی و سایر فعالیت های مرتبط به شکل کاملا  ثابت مورد استفاده قرار می گیرد. دریل ستونی کلاچ دار به دو صورت تک فاز و سه فاز ساخته می شود که بر حسب نوع برق ورودی کارگاه خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرد.


 
تجهیزات و کاربرد های دریل ستونی کلاچ دار


دریل ستونی کلاچ دار یکی از دریل های قدرتمند برای سوراخکاری محسوب می‌ شود. با توجه به اینکه حالت متحرکی ندارد، از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. می‌توانید برای انجام فعالیت های مختلف از میز صلیبی و گیره های اختصاصی آن برای افزایش دقت دستگاه استفاده نمایید. 
با اتصال مولتی اسپیندل می ‌توانید برای فعالیت های مختلف مرتبط مورد استفاده قرار دهید. اگر قصد خرید دریل ستونی کلاچ دار را دارید، برای آشنایی با این محصول به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده یا به یکی از نمایندگان شرکت در سراسر ایران مراجعه نمایید.

 


ویژگی های دستگاه


دریل ستونی کلاچ دار مزایای فراوانی برای کاربران دارد که یکی از ویژگی ‌های آن، تنظیم زاویه و ارتفاع دریل ستونی است که برای این کار می توانید از گیره های اختصاصی استفاده نمایید. برای تنظیمات سرعت دستگاه می توانید درپوش دریل را باز کرده و سرعت دستگاه را تنظیم نمایید. دستگاه از امنیت بالایی برای کاربران برخوردار است ولی باید سعی کنید تمام موارد امنیتی را رعایت نمایید.


قدرت موتور و سرعت دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است که برای ساخت تجهیزات خودرو و صنایع فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. برای انتخاب نوع تک فاز یا سه فاز دستگاه باید برق ورودی کارگاه خود را در نظر داشته باشید. اگر دارای برق سه فاز هستید، نوع سه فاز دستگاه را خریداری نمایید.


 
قیمت دریل ستونی کلاچ دار


اگر بخواهیم از نظر قیمتی تجهیزات صنعتی را مقایسه کنیم، نوع سه فاز دستگاه قیمت برابری نسبت به نوع تک فاز آن دارد. دریل ستونی کلاچ دار سه فاز به دلیل قدرت، سرعت و مصرف کمتر انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. برای استعلام قیمت دریل ستونی و آشنا شدن با انواع تجهیزات صنعتی مورد نیاز کارگاه خود، به سایت پیشرو دریل مراجعه کرده و با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.
دریل ستونی یکی از ابزار آلات مهم در صنعت بوده که با اتصال تجهیزات مختلف می توانید مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال می توانیم به دستگاه قلاویز زن کلاچی پیش رو، دریل ایستاده، دریل ساخت پیشرو و غیره اشاره نماییم. برای اطلاع از قیمت دریل پیشرو و تجهیزات معرفی شده، با کارشناسان سایت پیشرو دریل در ارتباط باشید.


مزایای خرید دریل ستونی


دریل ستونی کلاچ دار برای فعالیت اختصاصی شما طراحی شده است که از بهترین متریال و تجهیزات روز دنیا در ساخت این دستگاه استفاده می شود. دستگاه مورد نظر ویژگی های انحصاری داشته که می توانید از ۱۲ قلاویز چدن و ۸ گل آویز استیل استفاده کرده و کمتر از ۴۵ کیلوگرم وزن دارد. به صورت ثابت مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع کارگیری ۲۰ میلی متر بوده که می توانید به صورت تک فاز یا سه فاز مورد استفاده قرار دهید.


گارانتی و خدمات پس از فروش


تمامی محصولات شرکت پیشرو دل با گارانتی دو ساله ارائه می شود. می توانید از خدمات پس از فروش بی نظیر این مجموعه پس از خرید تجهیزات خود استفاده نمایید. دستگاه دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا بوده و در کشور ایران ساخته می شود. اگر قصد خرید انواع تجهیزات صنعتی مورد نیاز مانند دریل ۱۶، دریل گیربکسی پیشرو، میز صلیبی، دریل ایستاده پیشرو، دریل ستونی کلاچ دار و غیره را دارید، به فروشگاه سایت پیشرو دریل یا نمایندگی های اختصاصی این شرکت در سراسر کشور مراجعه نمایید. تجهیزات صنعتی با نام پیشرو دریل را از نمایندگی های اختصاصی این شرکت در سراسر کشور تهیه نمایید تا تمام استانداردهای لازم را دارا باشد و از خرید محصولات فیک یا تقلبی پرهیز نمایید.

مطالب مرتبط: تفاوت دریل ستونی کلاچ دار با قلاویز زن